Kompleksowa poprawa bezpieczeństwa i komunikacji w Gminie Pcim
Gmina Pcim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180553
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 08:44
- Lokalizacja
- Pcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e7acc86-f120-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6811355131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180553 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa poprawa bezpieczeństwa i komunikacji w Gminie Pcim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pcim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555401
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Pcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-432
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122748050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pcim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminapcim1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa poprawa bezpieczeństwa i komunikacji w Gminie Pcim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e7acc86-f120-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015140/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Kompleksowa poprawa bezpieczeństwa i komunikacji na terenie Gminy Pcim ( drogi gminne i wewnętrzne)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132495/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKII.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1708605,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Przedmiotem inwestycji jest Kompleksowa poprawa bezpieczeństwa i komunikacji w Gminie Pcim obejmujący następujący zakres:
Drogi Droga wewnętrzna Pcim Łyźniaki dz. 10219, długość 50,00 mb,
Droga gminna K540360 Stróża Swachtówka dz. 3092/1, długość 220 mb,
Droga wewnętrzna Stróża Płaczkowo dz. 5247, mieszanka mineralno-bitumiczna długość 80,00 mb, tłuczeń długość 200,00 mb,
Droga wewnętrzna Pcim Bodziochy dz. 6315, długość 205,00 mb,
Droga gminna K540364 Stróża Klimasowo dz. 6808, długość 320,00 mb,
Droga gminna K540352 Pcim Kotoń dz. 4252, długość 210,00 mb,
Droga gminna K540354 Pcim Świątki dz. 11441/1, długość 210,00 mb,
Droga wewnętrzna Stróża Płaczkowo dz. 5403/1, długość 200,00 mb,
Droga gminna K540363 Stróża Tyrpułowo dz. 3568, długość 380,00 mb,
Droga gminna K540380 Stróża Wątorowo dz. 6050, długość 200,00 mb,
Odwodnienie drogi gminnej 540446K Stróża Mała Gromada
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233224-5 - Roboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1181028,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1181028,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1181028,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana INTERBAU Zbigniew Ulman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811778618
7.3.3) Ulica: Pcim 716
7.3.4) Miejscowość: Pcim
7.3.5) Kod pocztowy: 32-432
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1181028,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-12| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |