Remont skarpy przy hangarze w Świeszynie, w ramach realizacji projektu "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Brdą wśród natury" na terenie Gminy Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie
Gmina Miastko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180572
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 08:51
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-226855aa-dd7f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8421771911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180572 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont skarpy przy hangarze w Świeszynie, w ramach realizacji projektu "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Brdą wśród natury" na terenie Gminy Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miastko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 1
1.5.2.) Miejscowość: Miastko
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ireneusz.ferenc@um.miastko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://platformazakupowa.pl/um_miastko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont skarpy przy hangarze w Świeszynie, w ramach realizacji projektu "Pomorskie Szlaki Kajakowe - Brdą wśród natury" na terenie Gminy Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-226855aa-dd7f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002623/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont skarpy przy hangarze w Świeszynie w ramach projektu pn.:"Pomorskie szlaki kajakowe - Brdą wśród natury". "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: „Pomorskie Szlaki Kajakowe – Brdą wśród natury” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.4. Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104159/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.14.2021.MJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 45963,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie skarpy przy hangarze w Świeszynie (działka nr 186 obr. ew. Świeszyno) polegającym na: remoncie drenażu i opaski wokół budynku hangaru oraz remoncie skarpy (usuniecie pni, krzewów, korzeni, uformowanie skarpy z umocnieniem płytami ażurowymi), zgodnie z dokumentacją projektową opisująca przedmiot zamówienia. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy również wykonać i zamontować 2 stojaki na kajaki w budynku hangaru.
2. Stosownie do art. 103 ust. 1 Pzp przedmiot zamówienia opisuje się za pomocą:
1) dokumentacji projektowej pn.: „Remont skarpy przy hangarze” - załącznik nr 1 do zgłoszenia w Starostwie Powiatowym w Bytowie Oddział Zamiejscowy w Miastku nr 02-AB-ID-MG.6743.199.2020 z dn. 21.12.2021 r. – załącznik nr 10 do swz;
2) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 11 do swz.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w ww. dokumentach, dotyczy wykonania:
3.1. robót remontowych:
1) roboty rozbiórkowe: nawierzchnie z kostki betonowej ok. 30 m2 do ponownego ułożenia, płytek betonowych., usunięcie humusu, korzeni, krzaków, itp.) wraz z wywózką i utylizacją gruzu i ziemi;
2) roboty ziemne;
3) remont opaski z kostki betonowej wokół budynku;
4) remont drenażu wokół budynku hangaru;
5) remont skarpy (uformowanie skarpy z umocnieniem płytami ażurowymi);
3.2. wykonanie i dostawa stojaków na kajaki - 2 szt, zgodnie ze schematem poglądowym stojaka, stanowiącym załącznik nr 12 do swz:
- z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych robót (pomocniczych, tymczasowych i towarzyszących w tym: obsługi geodezyjnej - łącznie z inwentaryzacją powykonawczą, przygotowawczych, rozbiórkowych dot. istniejących nawierzchni poszczególnych elementów objętych remontem, ziemnych, badań, itp.
Uwaga !
W związku z sezonem letnim (wypoczynkowo-kąpieliskowym) przypadającym na okres od 20.06.2021 r. do 03.09.2021 r. wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót z wyłączeniem w/w okresu, co należy uwzględnić w harmonogramie rzeczowo-finansowym robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37412000-9 - Sprzęt do uprawiania sportów wodnych
43124100-9 - Drenaże
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60287,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60287,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60287,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Ciężarowy Roboty Ziemne i Drogowe Jerzy Trzebiatowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421297823
7.3.3) Ulica: ul. Polna7a
7.3.4) Miejscowość: Bytów
7.3.5) Kod pocztowy: 77-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60287,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |