Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa parkingu na osiedlu Słowackiego w Brzeszczach"

GMINA BRZESZCZE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00180568
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00180568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-15 08:50
Lokalizacja
Brzeszcze, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16873516-e4c2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5492197470
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingówOznakowanie drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie budowy drógInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje zasilania elektrycznegoUsługi wycinania drzewSadzenie drzewUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH "DĘBOWSKI" SPÓŁKA JAWNAZaborze, PL · lot 0
654 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180568 z dnia 2021-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa parkingu na osiedlu Słowackiego w Brzeszczach"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZESZCZE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356305070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Brzeszcze

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-620

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeszcze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.brzeszcze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.brzeszcze.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Rozbudowa parkingu na osiedlu Słowackiego w Brzeszczach"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16873516-e4c2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010048/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Rozbudowa parkingu na osiedlu Słowackiego w Brzeszczach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115023/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 560172,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. " Rozbudowa parkingu na osiedlu Słowackiego w Brzeszczach”.



1. Istniejący stan zagospodarowania terenu:
Teren objęty inwestycją, związany z przebudową i rozbudową istniejącego parkingu, poboczy oraz opasek chodnikowych, obejmuje działki nr 757/196, 757/341. Działki te zlokalizowane są w Brzeszczach na osiedlu Słowackiego w rejonie ulicy Prusa.
Jest to teren w miarę płaski, o różnicach wysokości ok. jednego metra. Teren inwestycji to utwardzony plac, tworzący prowizoryczne miejsca postojowe z drogą manewrową, chodniki zlokalizowane bezpośrednio przy terenie objętym zakresem robót oraz tereny zielone. Istniejący teren utwardzony na którym będzie zlokalizowany parking, jest w bardzo złym stanie technicznym. Nie posiada on odpowiedniej nawierzchni, ma bardzo nieregularne spadki i zagłębienia (dziury) oraz nie ma uregulowanej gospodarki wodnej. Istniejący plac parkingowy wymaga natychmiastowej przebudowy. Ponadto wzdłuż istniejącego terenu, przebiegają ogrodzenia przyległych posesji oraz chodniki. Teren istniejącego parkingu zlokalizowany jest pomiędzy liniami rozgraniczającymi użytek dr.
W bezpośrednim sąsiedztwie terenu inwestycyjnego zlokalizowane są budynki mieszkalne wielorodzinne oraz handlowe.
Część obszaru przewidzianego pod parking stanowi niezagospodarowany teren zielony.
Dojazd na teren istniejącego placu parkingowego zapewniony jest od ulicy Dworcowej, poprzez drogę wewnętrzną, dojazdową do obiektu handlowego.

W rejonie objętym opracowaniem, istnieją następujące sieci i urządzenia uzbrojenia nad
i podziemnego terenu:
− kanalizacja sanitarna – przebiega w terenie objętym opracowaniem,
− kanalizacja deszczowa – przebiega w obszarze inwestycji,
− kable energetyczne – przebiegają w terenie inwestycyjnym,
− sieć gazowa – przebiega w terenie objętym opracowaniem,
− sieć teletechniczna – przebiega w terenie objętym opracowaniem,
− sieć wodociągowa – przebiega w terenie objętym inwestycją.
− sieć ciepłownicza - przebiega w obszarze inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 654000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1041464,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 654000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Budowlanych „DĘBOWSKI” Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492433580

7.3.4) Miejscowość: Zaborze

7.3.5) Kod pocztowy: 32-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakres prac powierzony wykonawcom: branża elektryczna. Na dzień składania ofert podwykonawca nie został wybrany.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 654000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane