Remont drogi powiatowej nr 2291R Trójca – Arłamów w km 10+242 -12+112, na odcinku o długości 1870 m.

Powiat Bieszczadzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00180622
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00180622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-15 09:08
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d605cad-d358-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6891189975
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejElementy przepustówRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH I MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSanok, PL · lot 0
301 859,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180622 z dnia 2021-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2291R Trójca – Arłamów
w km 10+242 -12+112, na odcinku o długości 1870 m.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieszczadzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370439953

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bełska

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 133712500

1.5.8.) Numer faksu: 134611073

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bieszczadzki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieszczadzki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.bieszczadzki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 2291R Trójca – Arłamów
w km 10+242 -12+112, na odcinku o długości 1870 m.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d605cad-d358-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000236/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 2291R Trójca – Arłamów w km 10+242 -12+112, na odcinku o długości 1870 m.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090831/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 350000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

IV.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na remoncie drogi powiatowej nr 2291R Trójca – Arłamów w km 10+242 -12+112 na długości 1870 m, gmina Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie.
IV.2. Dan techniczne drogi:
IV.3. Kategoria ruchu: KR 3
IV.4. Klasa drogi-L
IV.5. Szerokość jezdni: 3.50 m
IV.6. Szerokość poboczy: 2x0,30m
IV.7. Nawierzchnia: beton asfaltowy
IV.8. Odwodnienie: powierzchniowe za pomocą rowów przydrożnych otwartych
IV.9.W stanie obecnym droga ma zniszczoną nawierzchnię bitumiczną, widoczne liczne spękania i deformacje warstwy ścieralnej.
IV.10. Remont polegać będzie na oczyszczeniu istniejącej nawierzchni i skropieniu emulsją asfaltową (6 575, 00 m2), częściowym frezowaniu istniejącej nawierzchni (około 600 m2), jej wyrównaniu mieszanką mineralno-asfaltową (12t) i wykonaniu nowej warstwy bitumicznej grysowo-żwirowej o gr warstwy 5,00 cm (6 575,00 m2) oraz ulepszeniu poboczy kruszywem.

IV. 11. Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt do opracowania stosownego projektu oznakowania robót i zyskania jego akceptacji przez organ zarządzający ruchem, wykonania i utrzymania oznakowania w trakcie prowadzenia robót.

IV. 12. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest do :

- opracowania projektu zmiany organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
- oznakowania utrudnień ruchu i zmianę organizacji ruchu oraz utrzymanie oznakowania w czasie prowadzenia robót w należytym stanie,
- użycia do oznakowania robót znaków wielkości średniej – odblaskowych,
- zapewnienia i zabezpieczenia dojść w trakcie realizacji robót,
- zabezpieczenia mienia przed kradzieżą w czasie trwania budowy,
- uporządkowania terenu po wykonaniu zamówienia,
- poinformowania służb i przewoźników komunikacji zbiorowej o terminach występowania utrudnień.

Dokumentacja opisująca przedmiot zamówienia stanowi załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44132000-4 - Elementy przepustów

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301859,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383994,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 301859,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871659018

7.3.3) Ulica: ul. Aleje Wojska Polskiego 74

7.3.4) Miejscowość: Sanok

7.3.5) Kod pocztowy: 38-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301859,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2021-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane