Przebudowa drogi kategorii gminnej ul. Zakładowej w miejscowości Granowo, znajdującej się na działce numer 411/6, 522/6, 399, 400, 528 obręb 0005 Granowo
Gmina Krzęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180829
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 11:37
- Lokalizacja
- Krzęcin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d518369-efa0-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5941528641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweLampy i oprawy oświetleniowe
Wykonawcy
1 przyznane
"REBUDROG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBierzwnik, PL · lot 0
1 446 764,3 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180829 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi kategorii gminnej ul. Zakładowej w miejscowości Granowo, znajdującej się na działce numer 411/6, 522/6, 399, 400, 528 obręb 0005 Granowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krzęcin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tylna 7
1.5.2.) Miejscowość: Krzęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-231
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 95 765 5213
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@krzecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminakrzecin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi kategorii gminnej ul. Zakładowej w miejscowości Granowo, znajdującej się na działce numer 411/6, 522/6, 399, 400, 528 obręb 0005 Granowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d518369-efa0-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00028626/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi kategorii gminnej ul. Zakładowej w miejscowości Granowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130006/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.04.07.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1192491,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni drogi, wzmocnieniu oraz poszerzeniu jezdni przez wykonanie wzmocnienia jej krawędzi, budowy chodników, wzmocnieniu poboczy, budowie zjazdów indywidualnych a także montażu i instalacji lamp oświetleniowych – solarnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1168500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1727795,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1168500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REBUDROG SPÓŁKA Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941419231
7.3.3) Ulica: RĘBUSZ 1
7.3.4) Miejscowość: BIERZWNIK
7.3.5) Kod pocztowy: 73-240
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1446764,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-09-09 do 2021-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |