Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania z VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2)”
Miejski Zakład Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180668
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 10:57
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4741d8c6-fe6d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6443453672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180668 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania
z VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27681549000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plonów 22i
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.majczak@mzuk.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mzuk.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuk-sosnowiec.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadaniaz VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2)”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4741d8c6-fe6d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001954/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel (BO21/V/2)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149649/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP66/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 850210,26 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 691227,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania z VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2) w zakresie zagospodarowania terenu za przychodnią.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 332807,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania z VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2) w zakresie zagospodarowania terenu wzdłuż ul. Wawel, na odcinku od przychodni do ul. Barbary.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia składania ofert, to jest do 2 września 2021 roku do godziny 11:00, do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, złożona przez Zakład Usługowy „JAMPICH” Walasek Patryk z całkowitą ceną brutto: 587 700,00 zł dla części 1 postępowania, w zakresie której jest: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania z VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2) w zakresie zagospodarowania terenu za przychodnią.
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie części 1 niniejszego postępowania wynosi: 332 807,90 zł brutto, wobec czego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tej części zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587700,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia składania ofert, to jest do 2 września 2021 roku do godziny 11:00, do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, złożona przez Zakład Usługowy „JAMPICH” Walasek Patryk z całkowitą ceną brutto: 497 850,00 zł dla części 2 postępowania, w zakresie której jest: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania z VII edycji Budżetu Obywatelskiego pn. „Budowa ogólnodostępnych miejsc parkingowych - ul. Wawel” (BO 21/V/2) w zakresie zagospodarowania terenu wzdłuż ul. Wawel, na odcinku od przychodni do ul. Barbary.
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie części 1 niniejszego postępowania wynosi: 50 000,00 zł brutto, wobec czego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tej części zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 497850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 497850,00 PLN
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |