Boisko dla Dwójki (zagospodarowanie terenu boiska przy szkole) – budowa ogrodzenia

Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00180730
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00180730/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-15 11:15
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5437d628-f0ee-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6381808250
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

PLESS-BRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiasek, PL · lot 0
132 371,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180730 z dnia 2021-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Boisko dla Dwójki (zagospodarowanie terenu boiska przy szkole) – budowa ogrodzenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pszczyna@pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pszczyna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Boisko dla Dwójki (zagospodarowanie terenu boiska przy szkole) – budowa ogrodzenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5437d628-f0ee-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180730

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001002/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Boisko dla Dwójki - PBO (zagospodarowanie terenu boiska przy szkole)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131608/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.0041.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 104653,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie ogrodzenia na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie realizowane w ramach zadania Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego pn.: „Boisko dla Dwójki (zagospodarowanie terenu boiska przy szkole)”
Zadanie obejmuje w szczególności:
▪ demontaż ogrodzenia i piłkochwytów na terenie sportowym SP2 w Pszczynie;
▪ dostawa i montaż ogrodzenia panelowego;
▪ dostawa i montaż furtki oraz dwóch bram;
▪ dostawa i montaż ogrodzenia hybrydowego (ogrodzenie panelowe z piłkochwytem).
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączona dokumentacja projektowa (w zakresie budowy ogrodzenia panelowego i hybrydowego), uzgodnienia branżowe oraz szczegółowe specyfikacje techniczne stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
3. Zamawiający informuje Wykonawcę, iż przedmiary robót budowlanych stanowią tylko i wyłącznie dokumenty pomocnicze tj. podstawę informacyjną do wyceny przedmiotowej inwestycji. Zostały podane po to, aby ułatwić Wykonawcom sporządzenie oferty.
4. Nad realizacją zadań będzie prowadzony nadzór inwestorski.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132371,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132371,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLESS-BRAM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381825573

7.3.4) Miejscowość: Piasek

7.3.5) Kod pocztowy: 43-211

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132371,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane