Świadczenie usług przewozowych uczniów i dzieci do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2021/2022 – 4 zadania

Miasto Tarnobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00181296
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-15 13:26
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8672079199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

4 przyznane

KAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
53 115,48 PLN
KAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
53 115,48 PLN
KAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
64 477,08 PLN
KAROL SZCZEPANIKTarnobrzeg, PL
53 115,48 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.