Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów wędliniarskich.

Zespół Szkół w Dziadowej Kłodzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00148397
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00148397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-17 10:40
Lokalizacja
Dziadowa Kłoda, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89ce7220-2803-423d-9606-e9a5af5a31cf
Identyfikator
9111785279
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZETWÓRSTWO MIĘSA "STEK-POL" JACEK STEMPNIEWICZ, MICHALINA STEMPNIEWICZ SPÓŁKA JAWNAOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
54 348 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00148397 z dnia 2025-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów wędliniarskich.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół w Dziadowej Kłodzie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932090898

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słoneczna 5

1.5.2.) Miejscowość: Dziadowa Kłoda

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-504

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: irena.pudlowska@zspdziadowakloda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zs.dziadowakloda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89ce7220-2803-423d-9606-e9a5af5a31cf

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów wędliniarskich.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89ce7220-2803-423d-9606-e9a5af5a31cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00148397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty i zostało unieważnione na
podstawie art. 255 pkt 1, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZS.41.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa mięsa i wyrobów wędliniarskich.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przetwórstwo Mięsa Stek-Pol sp. j. Jacek , Michalina Stempniewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221263534

7.3.4) Miejscowość: Grabów Nad Prosną

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54348,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy