„Remont dźwigu towarowo – osobowego w budynku nr 143 w kompleksie wojskowym m. Ustka oraz remont wciągarek i suwnicy w budynku nr 1 (warsztatowym) w kompleksie wojskowym m. Słupsk”
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181119
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181119/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 12:46
- Lokalizacja
- Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-532ba251-04db-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8393043908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181119 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dźwigu towarowo – osobowego w budynku nr 143 w kompleksie wojskowym m. Ustka oraz remont wciągarek i suwnicy w budynku nr 1 (warsztatowym) w kompleksie wojskowym m. Słupsk”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1N
1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/6wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dźwigu towarowo – osobowego w budynku nr 143 w kompleksie wojskowym m. Ustka oraz remont wciągarek i suwnicy w budynku nr 1 (warsztatowym) w kompleksie wojskowym m. Słupsk”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-532ba251-04db-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181119
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011746/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Remont dźwigu towarowo-osobowego w bud. nr 143 w kompleksie wojskowym m. Ustka oraz remont wciągarek i suwnicy w bud. 1 m. Słupsk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158919/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 52/INFR/6WOG/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zad. 1 - Remont dźwigu towarowo – osobowego w budynku nr 143 w kompleksie wojskowym m. Ustka. Szczegółowy zakres prac do wykonania określają przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, zamieszczone w plikach, które stanowią załącznik do SWZ:- załącznik nr 4 - przedmiary robót, specyfikacja techniczna dla zad. 1.
Wykonawca jest zobowiązany do: wykonania niezbędnych prób i badań urządzeń, przygotowania wymaganych dokumentów dla WDT, udziału w badaniu i wykonania poleceń inspektora WDT, zgodnego z przepisami uzupełnienia dokumentacji eksploatacyjnej, uzyskania decyzji o dopuszczeniu do eksploatacji.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie
z przedmiarami robót i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót.
Materiały, które będą użyte do wykonania robót, muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w przedmiarach robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
4.5.5.) Wartość części: 61406,94 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zad. 2 - Remont wciągarek i suwnicy w budynku nr 1 (warsztatowym) w kompleksie wojskowym m. Słupsk.Szczegółowy zakres prac do wykonania określają przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, zamieszczone w plikach, które stanowią załącznik do SWZ: załącznik nr 5 - przedmiary robót, specyfikacja techniczna dla zad. 2.
Wykonawca jest zobowiązany do: wykonania niezbędnych prób i badań urządzeń, przygotowania wymaganych dokumentów dla WDT, udziału w badaniu i wykonania poleceń inspektora WDT, zgodnego z przepisami uzupełnienia dokumentacji eksploatacyjnej, uzyskania decyzji o dopuszczeniu do eksploatacji.
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie
z przedmiarami robót i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót.
Materiały, które będą użyte do wykonania robót, muszą spełniać wymagania Zamawiającego określone w przedmiarach robót i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
4.5.5.) Wartość części: 28084,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu"
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu"
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |