Roboty budowlane polegające na modernizacji energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku
Izba Administracji Skarbowej w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180997
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180997/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 12:19
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35c6f471-00be-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7251045452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180997 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na modernizacji energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Kościuszki 83
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-436
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 25 47 700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.lodz@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na modernizacji energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35c6f471-00be-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011445/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Roboty budowlane polegające na modernizacji energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku przy ul. Mickiewicza 4” – umowa nr POIS.01.03.01-00-0088/17-00; realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154394/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1001-ILZ.260.59.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 328609,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji energetycznej budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku, które zostaną zrealizowane w ramach projektu pn.: „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku Urzędu Skarbowego w Radomsku przy ul. Mickiewicza 4”.
2. Zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia zostały ujęte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (zawarty w folderze skompresowanym do formatu zip) oraz w Projekcie umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
3. Rozwiązania równoważne:
1) wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia jest opisany poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w dokumentacji, pod warunkiem, że będą one posiadały, co najmniej takie same lub lepsze parametry techniczne i funkcjonalne i nie obniżą określonych w dokumentacji standardów;
2) w przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje materiały i urządzenia równoważne zobowiązany jest wykonać i załączyć do oferty zestawienie wszystkich zaproponowanych materiałów oraz urządzeń równoważnych i wykazać ich równoważność w stosunku do materiałów i urządzeń opisanych w dokumentacji stanowiącej opis przedmiotu zamówienia, ze wskazaniem nazwy;
3) wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę równoważne materiały lub urządzenia muszą:
a) posiadać parametry techniczne i funkcjonalne nie gorsze od określonych
w dokumentacji,
b) posiadać stosowne dopuszczenia i atesty;
4) opis zaproponowanych rozwiązań równoważnych powinien być dołączony do oferty i musi być na tyle szczegółowy, żeby Zamawiający przy ocenie oferty mógł ocenić spełnianie wymagań dotyczących ich parametrów technicznych oraz rozstrzygnąć, czy zaproponowane rozwiązania są równoważne. Oznacza to, że na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, że zaoferowane przez niego materiały i urządzenia są równoważne w stosunku do opisanych przez
Zamawiającego.
5. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami– Załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45261410-1 - Izolowanie dachu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert tj. 3 września 2021r. do godz. 10:00 wpłynęła 1 oferta złożona przez Manolete Spółka z o.o. ul. 1 Maja 92H, 29-120 Kluczewsko. Cena zaoferowana przez Wykonawcę przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 404 190,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej, która wynosi 580 870,03 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580870,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 580870,03 PLN
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |