Remont pokrycia dachowego na budynku o numerze ewidencyjnym 13 i 14, na terenie Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.

INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM.LUDWIKA HIRSZFELDA PAN WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00182855
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00182855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 13:06
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c22e60cd-0f12-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8960005696
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty murarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ALEKSANDER PAWLISZYNWrocław, PL · lot 0
103 807,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182855 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego na budynku o numerze ewidencyjnym 13 i 14, na terenie Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM.LUDWIKA HIRSZFELDA PAN WE WROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rudolfa Weigla 12

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-114

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@hirszfeld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iitd.pan.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.iitd.pan.wroc.pl//

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


jednostka naukowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego na budynku o numerze ewidencyjnym 13 i 14, na terenie Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c22e60cd-0f12-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171518/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W prowadzonym postępowaniu, w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta a pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione w sposób istotny.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2021/BZP 00146867/01

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-272-26/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 103807,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie dotychczasowego pokrycia dachowego na nowe w budynku na terenie Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu, roboty budowlane, polegające w szczególności na:
1) rozstawieniu rusztowań,
2) zabezpieczeniu stolarki okiennej i drzwiowej przed zabrudzeniem i uszkodzeniem,
3) robotach rozbiórkowych wraz z wywozem do utylizacji zerwanej papy i innych usuniętych elementów,
4) wykonaniu warstw izolacyjnych wraz z pokryciem dachu papą i wykonaniem instalacji odgromowej,
5) naprawy i podniesienia komina murowanego z malowaniem
6) naprawa murków attykowych,
7) wywozu i utylizacji gruzu, uporządkowanie terenu.
2. Zakres zamówienia określają dokumenty stanowiące Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 6, 7 do Zaproszenia, na który składają się:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,
2) Przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262522-6 - Roboty murarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103807,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103807,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103807,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aleksander Pawliszyn Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych MASZBUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8950000852

7.3.3) Ulica: ul. Stoczniowa 53

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-215

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103807,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-09-09 do 2021-12-03

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane