Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Olędy na odcinku 995mb.

Gmina Zbuczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00181276
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00181276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-15 13:23
Lokalizacja
Zbuczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d328e037-f5e1-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8212392687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR SKOCZEKCelestynów, PL · lot 0
434 241,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181276 z dnia 2021-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Olędy na odcinku 995mb.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256416390

1.5.8.) Numer faksu: 256416390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zbuczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Olędy na odcinku 995mb.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d328e037-f5e1-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004757/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Olędy na odcinku 995 mb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138767/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.05.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 430741,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Olędy na odcinku 995 mb”.
Planowane roboty polegać będą na poprawie stanu technicznego drogi gminnej (dz. 186) na odcinku o długości 995 mb i szerokości 4,20 m
Zakres planowanych robót to m.in.:
- profilowanie istniejącej podbudowy i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni,
- wykonanie podbudowy pomocniczej z mieszanki kruszywa łamanego dolomitowego stabilizowanego mechanicznie – mieszanka niezwiązana 0/31,5mm o grubości 15 cm po zagęszczeniu,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno - asfaltowych AC 16 W 50/70, warstwa wiążąca grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych AC 11 S 50/70, warstwa ścieralna, grubość warstwy po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem międzywarstwowym,
- wykonanie obustronnych poboczy szerokości 75cm z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm grubość warstwy 10 cm po zagęszczeniu,
- dodatkowo w ramach zadania należy wykonać regulację istniejących studzienek wodociągowych z ewentualnym przedłużeniem kluczy, w identycznej technologii jak wskazano wyżej należy wykonać włączenie do drogi powiatowej (połączenie projektowanej nawierzchni drogi gminnej z istniejącą nawierzchnią drogi powiatowej), ewentualne uzupełnienie poboczy pod planowaną warstwę z kruszywa łamanego (nawiązanie wysokościowe do wykonanej nawierzchni jezdni),
Przedmiar robót modernizacji drogi stanowi załącznik nr 7.1., szczegół konstrukcyjny jezdni stanowi załącznik nr 7.2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 434241,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496691,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 434241,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konsorcjum firm: Lider konsorcjum: F.H.U. "BRUK-BUD" Piotr Skoczek; Partner konsorcjum: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Otwocku Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 532-119-56-65

7.3.3) Ulica: ul. Świerkowa 31

7.3.4) Miejscowość: Pogorzel

7.3.5) Kod pocztowy: 05-430

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 434241,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2021-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane