Przebudowa drogi woj. nr 719 na odcinku od ul. Kubusia Puchatka do ul. M.Zimińskiej - Sygietyńskiej – dokończenie robót bud. w zakresie budowy ścieżki rowerowej, chodnika i ciągu pieszo-rowerowego.
Gmina Miasto Pruszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181673
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 14:49
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0867bee5-0a54-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5342406015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181673 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi woj. nr 719 na odcinku od ul. Kubusia Puchatka do ul. M.Zimińskiej - Sygietyńskiej – dokończenie robót bud. w zakresie budowy ścieżki rowerowej, chodnika i ciągu pieszo-rowerowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pruszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015834660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.I. Kraszewskiego 14/16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@miasto.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.um.pruszkow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi woj. nr 719 na odcinku od ul. Kubusia Puchatka do ul. M.Zimińskiej - Sygietyńskiej – dokończenie robót bud. w zakresie budowy ścieżki rowerowej, chodnika i ciągu pieszo-rowerowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0867bee5-0a54-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza w gminach południowo-zachodniej części Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego poprzez budowę Zintegrowanego Systemu Tras Rowerowych – Etap 2” współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165552/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSR.271.44.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 719 na odcinku od ul. Kubusia Puchatka do ul. Miry Zimińskiej - Sygietyńskiej
– dokończenie robót budowlanych w zakresie budowy ścieżki rowerowej, chodnika i ciągu pieszo-rowerowego.
1.2/ Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dokończenie robót budowlanych na odcinku PR1: Al. Wojska Polskiego od ul. Kubusia Puchatka do Miry Zimińskiej -Sygietyńskiej . Prace pozostałe do wykonania dotyczą budowy ścieżki rowerowej, chodnika oraz ciągu pieszo- rowerowego na odcinku od ul. Kościuszki do istniejącej ścieżki rowerowej w ul. Miry Zimińskiej- Sygietyńskiej na odcinku ok. 200 mb. Do zadania należą również prace budowlane, elektroenergetyczne oraz zieleniarskie nie wykonane na pozostałych odcinkach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisuje dokumentacja projektowa, Szczegółowe Specyfikacje Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego nie została złożona żadna oferta (brak ofert). Unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |