„Naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na 4 zadania."
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181775
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181775/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 15:24
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8f1ab89-e9f6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181775 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na 4 zadania."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 478512050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://slaska-policja.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na 4 zadania."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8f1ab89-e9f6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181775
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014111/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń na obiektach jed. gar. śląskiego- KP Czeladź, KP II w Rudzie Śl., KP II, KP III w Bielsku- B., KWP Katowice Kasyno z wpustami dach. w bud. A i C
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-112,121,191/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 173230,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na cztery zadania:Zadanie nr 1: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji w Czeladzi;
Zadanie nr 2: Naprawa dachów warz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat II Policji w Rudzie Śląskiej;
Zadanie nr 3: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji II i Komisariat Policji III Bielsko – Biała;
Zadanie nr 4: Remont części dachu na budynku Kasyna w kompleksie KWP w Katowicach oraz wymiana wpustów dachowych wraz z fragmentem kanalizacji deszczowej.
2. CPV: 45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne.
3. Cena ofertowa powinna zostać wyliczona na podstawie załączonych przedmiarów robót.
4. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu oraz sposobu realizacji znajdują się w:
a. załączniku nr 1 do SWZ - formularzu ofertowym;
b. załączniku nr 2 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy;
c. załączniku nr 3 do SWZ – oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
d. załączniku nr 4 do SWZ – wykazie robót;
e. załączniku nr 5 do SWZ – oświadczeniu o zobowiązaniu podmiotu oddającego do dyspozycji Wykonawcy niezbędne zasoby na potrzeby realizacji zamówienia – jeśli dotyczy;
f. załączniku nr 6 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 1 – Komisariat Policji w Czeladzi;
g. załączniku nr 7 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 2 – Komisariat Policji Rudzie Śląskiej;
h. załączniku nr 8 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat II Policji Bielsku - Białej ;
i. załączniku nr 9 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat III Policji Bielsku – Białej;
j. załączniku nr 10 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek A;
k. załączniku nr 11 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek C;
l. załączniku nr 12 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek Kasyno;
m. załączniku nr 13 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 1 i zadania nr 2;
n. załączniku nr 14 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 3;
o. załączniku nr 15 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 4;
p. załączniku nr 16 do SWZ – cesja – umowa przelewu wierzytelności;
r. załączniku nr 17 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego;
s. załączniku nr 18 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów;
t. załączniku nr 19 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 23057,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na cztery zadania:Zadanie nr 1: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji w Czeladzi;
Zadanie nr 2: Naprawa dachów warz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat II Policji w Rudzie Śląskiej;
Zadanie nr 3: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji II i Komisariat Policji III Bielsko – Biała;
Zadanie nr 4: Remont części dachu na budynku Kasyna w kompleksie KWP w Katowicach oraz wymiana wpustów dachowych wraz z fragmentem kanalizacji deszczowej.
2. CPV: 45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne.
3. Cena ofertowa powinna zostać wyliczona na podstawie załączonych przedmiarów robót.
4. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu oraz sposobu realizacji znajdują się w:
a. załączniku nr 1 do SWZ - formularzu ofertowym;
b. załączniku nr 2 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy;
c. załączniku nr 3 do SWZ – oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
d. załączniku nr 4 do SWZ – wykazie robót;
e. załączniku nr 5 do SWZ – oświadczeniu o zobowiązaniu podmiotu oddającego do dyspozycji Wykonawcy niezbędne zasoby na potrzeby realizacji zamówienia – jeśli dotyczy;
f. załączniku nr 6 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 1 – Komisariat Policji w Czeladzi;
g. załączniku nr 7 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 2 – Komisariat Policji Rudzie Śląskiej;
h. załączniku nr 8 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat II Policji Bielsku - Białej ;
i. załączniku nr 9 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat III Policji Bielsku – Białej;
j. załączniku nr 10 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek A;
k. załączniku nr 11 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek C;
l. załączniku nr 12 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek Kasyno;
m. załączniku nr 13 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 1 i zadania nr 2;
n. załączniku nr 14 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 3;
o. załączniku nr 15 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 4;
p. załączniku nr 16 do SWZ – cesja – umowa przelewu wierzytelności;
r. załączniku nr 17 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego;
s. załączniku nr 18 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów;
t. załączniku nr 19 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 23164,27 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na cztery zadania:Zadanie nr 1: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji w Czeladzi;
Zadanie nr 2: Naprawa dachów warz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat II Policji w Rudzie Śląskiej;
Zadanie nr 3: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji II i Komisariat Policji III Bielsko – Biała;
Zadanie nr 4: Remont części dachu na budynku Kasyna w kompleksie KWP w Katowicach oraz wymiana wpustów dachowych wraz z fragmentem kanalizacji deszczowej.
2. CPV: 45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne.
3. Cena ofertowa powinna zostać wyliczona na podstawie załączonych przedmiarów robót.
4. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu oraz sposobu realizacji znajdują się w:
a. załączniku nr 1 do SWZ - formularzu ofertowym;
b. załączniku nr 2 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy;
c. załączniku nr 3 do SWZ – oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
d. załączniku nr 4 do SWZ – wykazie robót;
e. załączniku nr 5 do SWZ – oświadczeniu o zobowiązaniu podmiotu oddającego do dyspozycji Wykonawcy niezbędne zasoby na potrzeby realizacji zamówienia – jeśli dotyczy;
f. załączniku nr 6 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 1 – Komisariat Policji w Czeladzi;
g. załączniku nr 7 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 2 – Komisariat Policji Rudzie Śląskiej;
h. załączniku nr 8 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat II Policji Bielsku - Białej ;
i. załączniku nr 9 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat III Policji Bielsku – Białej;
j. załączniku nr 10 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek A;
k. załączniku nr 11 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek C;
l. załączniku nr 12 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek Kasyno;
m. załączniku nr 13 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 1 i zadania nr 2;
n. załączniku nr 14 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 3;
o. załączniku nr 15 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 4;
p. załączniku nr 16 do SWZ – cesja – umowa przelewu wierzytelności;
r. załączniku nr 17 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego;
s. załączniku nr 18 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów;
t. załączniku nr 19 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 82576,35 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa dachów na obiektach jednostek garnizonu śląskiego w podziale na cztery zadania:Zadanie nr 1: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji w Czeladzi;
Zadanie nr 2: Naprawa dachów warz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat II Policji w Rudzie Śląskiej;
Zadanie nr 3: Naprawa dachów wraz z usunięciem skutków zawilgoceń – Komisariat Policji II i Komisariat Policji III Bielsko – Biała;
Zadanie nr 4: Remont części dachu na budynku Kasyna w kompleksie KWP w Katowicach oraz wymiana wpustów dachowych wraz z fragmentem kanalizacji deszczowej.
2. CPV: 45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne.
3. Cena ofertowa powinna zostać wyliczona na podstawie załączonych przedmiarów robót.
4. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu oraz sposobu realizacji znajdują się w:
a. załączniku nr 1 do SWZ - formularzu ofertowym;
b. załączniku nr 2 do SWZ – projektowanych postanowieniach umowy;
c. załączniku nr 3 do SWZ – oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
d. załączniku nr 4 do SWZ – wykazie robót;
e. załączniku nr 5 do SWZ – oświadczeniu o zobowiązaniu podmiotu oddającego do dyspozycji Wykonawcy niezbędne zasoby na potrzeby realizacji zamówienia – jeśli dotyczy;
f. załączniku nr 6 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 1 – Komisariat Policji w Czeladzi;
g. załączniku nr 7 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 2 – Komisariat Policji Rudzie Śląskiej;
h. załączniku nr 8 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat II Policji Bielsku - Białej ;
i. załączniku nr 9 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 3 – Komisariat III Policji Bielsku – Białej;
j. załączniku nr 10 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek A;
k. załączniku nr 11 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek C;
l. załączniku nr 12 do SWZ – Przedmiarze robót dla zadania nr 4 – KWP budynek Kasyno;
m. załączniku nr 13 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 1 i zadania nr 2;
n. załączniku nr 14 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 3;
o. załączniku nr 15 do SWZ – STWiORB dla zadania nr 4;
p. załączniku nr 16 do SWZ – cesja – umowa przelewu wierzytelności;
r. załączniku nr 17 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego;
s. załączniku nr 18 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów;
t. załączniku nr 19 do SWZ – oświadczenia wykonawcy o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 44432,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 05.08.2021r. godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 05.08.2021r. godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 05.08.2021r. godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 05.08.2021r. godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty.
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |