Odnowienie pustostanów w budynkach administrowanym przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy 2021r. na terenie AN Nr 5 roboty podobne nr 1 do umowy 8/21/NZ/GN/PS z d. 24.02.2021 r.(ZP/PN/Rb/75/20).

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00181757
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00181757/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-15 15:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d69dfb2-04ce-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

OdnawianieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY S.C., ANDRZEJ BOGUCKI, ADAM BOGUCKIWarszawa, PL · lot 0
600 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181757 z dnia 2021-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowienie pustostanów w budynkach administrowanym przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy 2021r. na terenie AN Nr 5 roboty podobne nr 1 do umowy 8/21/NZ/GN/PS z d. 24.02.2021 r.(ZP/PN/Rb/75/20).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowienie pustostanów w budynkach administrowanym przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy 2021r. na terenie AN Nr 5 roboty podobne nr 1 do umowy 8/21/NZ/GN/PS z d. 24.02.2021 r.(ZP/PN/Rb/75/20).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d69dfb2-04ce-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181757

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000103/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.51 Odnowienie pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy w 2021 roku na terenie Administracji Nieruchomości Nr 5 – roboty podobne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159862/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
Nr ZP/PN/Rb/75/20 została zawarta umowa z Wykonawcą nr 8/21/NZ/GN/PS w dniu 24.02.2021 r. na odnowienie pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN Praga – Południe m. st. Warszawy w 2021 na terenie AN-5.
Obecnie Zamawiający otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zamówienia publicznego, które polegają na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zamówienie będzie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót na warunkach określonych ww. umowie.
Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zostało przewidziane w SIWZ oraz w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego warto-ści.
Wartość powtórzonych podobnych robót budowlanych nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/47/21.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 555595,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Odnowienie pustostanów w budynkach administrowanych przez ZGN
Praga-Południe m. st. Warszawy w 2021 roku na terenie Administracji Nieru-chomości Nr 5 – roboty podobne nr 1 do umowy 8/21/NZ/GN/PS z dnia 24.02.2021 r.(ZP/PN/Rb/75/20).

2.Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) Roboty w branży ogólnobudowlanej – m.in. organizacja terenu robót, przygo-towanie powierzchni ścian i sufitów do malowania, szklenie okien, obsadzenie ościeżnic stalowych w ścianach z cegieł i drzwi, roboty zduńskie, remont podłóg, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
2) Roboty w branży instalacji sanitarnych – m.in. remont instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, ogrzewania etażowego.
3) Remonty w branży elektrycznej – m.in. wyodrębnienie obwodów elektrycznych, mocowanie puszek i gniazd wtyczkowych
4) Wykonanie i oddanie przedmiotu zamówienia, zrealizowanego zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną,
5) Wykonanie niezbędnych prób, badań, pomiarów, zabezpieczeń, włączeń i odbiorów technicznych wraz z opłatami,
6) Ustalenie lokalizacji, wykonanie i utrzymanie niezbędnego zaplecza technicz-nego i placu składowego materiałów, doprowadzeniu odpowiednich mediów na czas budowy wraz z uzyskaniem warunków technicznych,
7) Oznakowanie, zabezpieczenie i uporządkowanie terenu prowadzonych prac,
8) Przywrócenie terenu do stanu pierwotnego (wejścia do budynku, klatki scho-dowej, itp.),
9) Zabezpieczenie ciągów eksploatacyjnych i ewakuacyjnych,
10) Dostarczenie przez wykonawcę norm, aprobat technicznych i gwarancji.
3. Zakres prac określa: opis przedmiotu zamówienia, przedmiary robót oraz spe-cyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (stanowiące zał. do umowy). W przypadku zleceń dotyczących lokali dla osób niepełnosprawnych Zamawiający może przewidzieć w zleceniu szczególne rozwiązania techniczne niezbędne dla zapewnienia dostępności dla tych osób. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany ilości prac podanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówie-nia
poprzez zmniejszenie lub zwiększenie ilości prac oraz zmianę zakresu prac po-przez dodanie nowych pozycji (innych jak w przedmiarze robót) z powodu ko-nieczności dostosowania prac do bieżących potrzeb Zamawiającego. Podane pozycje i ilości w przedmiarach robót mają charakter szacunkowy .
4. Maksymalna ilość przekazanych zleceń (adresów) wynosi 7 sztuk
tygodniowo.
5. Czas wykonania zamówienia będzie wynosił od 14 do 28 dni odrębnie dla
każdego zlecenia w zależności od zakresu robót występujących w danym pusto-stanie.
6. Zlecenia będą wystawiane dla określonego adresu wraz z zakresem robót określonym w przedmiarze i oszacowanym kosztem oraz terminem wykonania. Zlecenia będą wystawiane na podstawie rzeczywistych potrzeb.

7. Pozostałe warunki opisu przedmiotu zamówienia zgodne z zapisami zawar-tymi w umowie nr 8/21 /NZ/GN/PS z dnia 24 lutego 2021 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45454100-5 - Odnawianie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 600000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 600000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 600000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo-Budowlany s.c. Andrzej Bogucki, Adam Bogucki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zakład Usługowy Instalacje Sanitarne i Budowlane Jerzy Plewik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130186050

7.3.3) Ulica: Międzynarodowa 65 m. 39

7.3.4) Miejscowość: Warszawa,

7.3.5) Kod pocztowy: 03-922

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 600000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane