Budowa sygnalizacji świetlnej w Czekanowie
Gmina Zbrosławice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181853
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181853/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 16:49
- Lokalizacja
- Zbrosławice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aea343de-d992-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6452533560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181853 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sygnalizacji świetlnej w Czekanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbrosławice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oświęcimska 2
1.5.2.) Miejscowość: Zbrosławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-674
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zbroslawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbroslawice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zbroslawice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sygnalizacji świetlnej w Czekanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aea343de-d992-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181853
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003305/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa sygnalizacji świetlnej wzbudzanej w rejonie przejścia dla pieszych w ciągu ulicy Gliwickiej w Czekanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100321/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z budową sygnalizacji świetlnej wzbudzanej na przejściu dla pieszych przez ul. Gliwicką (DK 78) w Czekanowie – formuła „zaprojektuj i wybuduj” na podstawie programu funkcjonalno – użytkowego oraz koncepcji programowo – przestrzennej wielobranżowej (projekt koncepcyjny). Zakres prac przewiduje:
uzyskanie zaktualizowanej mapy do celów projektowych;
wykonanie dokumentacji projektowej;
wykonanie projektu sygnalizacji świetlnej (część programowo ruchowa) wraz z docelową organizacją ruchu;
wykonanie projektu sygnalizacji świetlnej (cześć elektryczna);
wykonanie pozostałych opracowań projektowych będących wynikiem uzyskanych uzgodnień i ustaleń z Zamawiającym;
uzyskanie wymaganych przepisami warunków, opinii, zgód, uzgodnień, pozwoleń i zwolnień;
uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych lub zaświadczeń o niewniesieniu sprzeciwu niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z ustawą Prawo Budowlane;
wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentacji projektową;
przeprowadzenie prób i badań oraz przygotowanie dokumentów wymaganych dla odbioru i przekazania do użytkowania wykonanych robót.
Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest do przedstawienia harmonogramu rzeczowo – finansowego.
Opis przedmiotu zamówienia - szczegółowe wymagania zamawiającego dotyczące realizacji zamówienia tj. opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych zawarto w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) wraz z koncepcją budowy sygnalizacji świetlnej stanowiącymi integralną część niniejszej SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Ponadto zobowiązuje się Wykonawcę do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z Porozumieniem nr 4270/1/2021 zawartym z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad (niniejsze porozumienie stanowi załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116850,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107010,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZIR - W. Sylwestrzak i spółka - spółka jawna
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ZIR - Systemy Projektowe J. Dumnicki, J. Sylwestrzak - spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 626 243 80 19
7.3.3) Ulica: ul. Przemysłowa 7
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107010,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |