Budowa budynku dla hipopotamów z wybiegiem zewnętrznym oraz basenem, a także z zagospodarowaniem terenu, instalacjami wraz z rozbiórką dotychczasowych: budynku, basenu (...) – postępowanie II
Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181700
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 14:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b136fae-e2f6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6770052355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181700 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku dla hipopotamów z wybiegiem zewnętrznym oraz basenem,
a także z zagospodarowaniem terenu, instalacjami wraz z rozbiórką dotychczasowych: budynku, basenu (...) – postępowanie II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350029679
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-232
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 425 35 51
1.5.8.) Numer faksu: 12 425 35 51 w. 33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoo-krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zoo-krakow.pl/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Fundacja
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
prowadzenie ogrodu zoologicznego, zarządzanie lasem komunalnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku dla hipopotamów z wybiegiem zewnętrznym oraz basenem,a także z zagospodarowaniem terenu, instalacjami wraz z rozbiórką dotychczasowych: budynku, basenu (...) – postępowanie II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b136fae-e2f6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111585/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR-271-7/2021 (363)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2576751,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
1.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku inwentarskiego przeznaczonego na pobyt hipopotamów karłowatych z basenem zlokalizowanym na wybiegu zewnętrznym z dojściami i dojazdem oraz ukształtowaniem i zagospodarowaniem terenu
na dz. Nr 4/2 obr. 18 Kraków Krowodrza.
1.2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie następujących elementów:
1.2.1. rozbiórka istniejącego budynku inwentarskiego dla hipopotamów wraz z wybiegami zewnętrznymi i murem oporowym,
1.2.2. rozbiórka fragmentów istniejących instalacji wewnętrznych w terenie kolidujących z inwestycją,
1.2.3. budowa budynku inwentarskiego na pobyt hipopotamów karłowatych z wybiegami zewnętrznymi,
1.2.4. budowa basenu zewnętrznego na wybiegu zewnętrznym,
1.2.5. budowa i przebudowa dojść do budynku,
1.2.6. wykonanie niezbędnej niwelacji terenu wraz z ukształtowaniem terenu projektowanego wokół budynku,
1.2.7. budowa instalacji wewnętrznych na terenie inwestycji:
1.2.7.1. kanalizacji sanitarnej,
1.2.7.2. kanalizacji opadowej,
1.2.7.3. kanalizacji ogólnospławnej,
1.2.7.4. instalacji wodociągowej (zasilania budynku, zasilania hydrantu DN80, zasilania basenu zewnętrznego),
1.2.7.5. hydrant DN 80 na instalacji wodociągowej,
1.2.7.6. instalacji elektroenergetycznej NN zasilania budynku,
1.2.7.7. instalacji elektrycznej oświetleniowej terenu,
1.2.7.8. instalacji teletechnicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki
45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2949808,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3900764,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2949808,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana PROFIL-LUX Tadeusz Milc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441234890
7.3.3) Ulica: Kaszów 448
7.3.4) Miejscowość: Liszki
7.3.5) Kod pocztowy: 32-060
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2949808,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-26| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |