,,Modernizacja budynku Urzędu Gminy Wągrowiec”, w tym: Część I , w tym: Zadanie Nr 1 i Zadanie Nr 2 i Część II.
Gmina Wągrowiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00182148
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00182148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 09:19
- Lokalizacja
- Wągrowiec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f93f00a1-ee1d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7661968498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182148 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Modernizacja budynku Urzędu Gminy Wągrowiec”, w tym: Część I ,
w tym: Zadanie Nr 1 i Zadanie Nr 2 i Część II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wągrowiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791336
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cysterska 22
1.5.2.) Miejscowość: Wągrowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672680800
1.5.8.) Numer faksu: 672680803
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wagrow@wokiss.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminawagrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wagrowiec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Modernizacja budynku Urzędu Gminy Wągrowiec”, w tym: Część I ,w tym: Zadanie Nr 1 i Zadanie Nr 2 i Część II.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f93f00a1-ee1d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001947/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja budynku Urzędu Gminy Wągrowiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127158/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.1.7.2021.FZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 968629,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Miejsce realizacji zamówienia:Urząd Gminy Wągrowiec
ul. Cysterska 22
62-100 Wągrowiec
Działka o numerze ewidencyjnym 5516
Obręb ewidencyjny Miasto Wągrowiec
Na terenie działki znajduje się budynek Urzędu Gminy (część starsza i nowsza), komunalny budynek mieszkalny wielorodzinny oraz budynek gospodarczy. Przyległy teren jest utwardzony i służy on w zasadniczej mierze, jako miejsca postojowe. Działka posiada istniejący, utwardzony wjazd (z drogi wojewódzkiej).
Zakres robót
1) Część I, Zadanie Nr 1 ,,Termomodernizacja obiektu Urzędu Gminy Wągrowiec wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej”.
Zakres termomodernizacji obejmuje w szczególności: termomodernizacja obiektu dotyczy trzech ścian budynku, w tym: ocieplenie ścian zewnętrznych - budynek starszy - od frontu pianką fenolową, pozostała część styropianem, (za wyjątkiem ściany szczytowej od strony wschodniej), ocieplenie ścian zewnętrznych poniżej gruntu - fundamentowych, ocieplenie dachu części starszej i nowszej), wymianę okien na PCV (w piwnicy budynku - 3szt oraz toaletach - 2 szt. oraz drzwi Al od strony dziedzińca oraz wykonanie regulacji instalacji c.o. w szczególności montaż zaworów (głowic) termostatycznych. Zakres prac do wykonania nie obejmuje termomodernizacji ściany od strony wschodniej oraz montażu windy.
W zakres zadania wchodzi również wykonanie niezbędnych robót towarzyszących (m.in. wymiana obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych, wyłazu dachowego, okładziny schodów zewnętrznych, montaż daszków itp.) robót wynikających z technologii robót (m.in. uzupełnienia tynków, montaż listew, gruntów wzmacniających, wykonanie wypraw elewacyjnych, robót malarskich zgodnie z ustaloną kolorystyką elewacji). W zakres zadania wchodzi także wykonanie robót tymczasowych - a koniecznych do uwzględnienia w cenie robót podstawowych (montaż rusztowań, szalunków, zabezpieczeń, oznakowanie terenu podczas prowadzenia robót, kosztów ewentualnego zajęcia pasa drogowego oraz wykonanie planu organizacji ruchu itp.)
W przedmiarach robót wyodrębniono część prac, których wartość stanowią koszty niekwalifikowane.
Gabaryty budynku planowanego do termomodernizacji wg PT:
- powierzchnia zabudowy - 327,20 m2
- wysokość - 11,68 m
- długość - 24,50 m szerokość 13,10 m.
W zakres Zadania nr 1 wchodzi również: montaż instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 13,44 kWp (48 kpl. modułów fotowoltaicznych 280 kWp monokrystalicznych, inwerter trójfazowy, konstrukcja wsporcza, kompletne okablowanie, instalacja odgromowa, pomiary instalacji oraz niezbędne prace towarzyszące, tymczasowe i wynikające z technologii zamontowanej instalacji).
Zakres obejmuje wykonanie dokumentacji umożliwiającej zgłoszenie instalacji do użytkowania.
Część I - Zadanie Nr 2 ,,Przebudowa budynku Urzędu Gminy Wągrowiec”.
Zakres zamówienia obejmuje: przebudowę dwóch wejść do budynku - wejścia frontowego i tylnego, mającą na celu poprawę ich funkcjonalności, warunków cieplnych i estetyki. Prace, które należy wykonać to w szczególności: roboty rozbiórkowe, ścian, schodów, posadzek; wylanie nowych schodów, wykonanie nowych okładzin schodów i podestów w wiatrołapach, oraz w wejściu do piwnicy, naprawy tynków, okładzin, montaż nowych drzwi wewnętrznych Al - w korytarzach w celu utworzenia wiatrołapów, wymiana drzwi do piwnicy i dwóch pomieszczeń biurowych, zamontowanie wycieraczek i balustrad. Zakres obejmuje wykonanie robót malarskich w przebudowanych wejściach, a także na korytarzach wszystkich kondygnacji (3 szt).
W zakres Zadania nr 2 wchodzi także modernizacja sanitariatów na pierwszym piętrze (toalety damskiej i męskiej) polegający na wymianie okładzin ściennych, płytek podłogowych, wykonanie nowych lekkich przegród systemowych, wymiana armatury łazienkowej, wykonanie robót malarskich oraz innych prac mających na celu kompleksową modernizacje toalet.
Charakterystyczne parametry:
- wiatrołap od frontu - 8,81 m2
- wiatrołap od tyłu budynku - 5,26 m2 (po przebudowie)
- sanitariaty: 5,90 m2 i 5,63 m2
Szczegółowy zakres prac, które należy wykonać określa dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, które są załącznikami do SWZ (Załączniki nr 9, 10, 11).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45261410-1 - Izolowanie dachu
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45262700-8 - Przebudowa budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 643613,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Miejsce realizacji zamówienia:Urząd Gminy Wągrowiec
ul. Cysterska 22
62-100 Wągrowiec
Działka o numerze ewidencyjnym 5516
Obręb ewidencyjny Miasto Wągrowiec
Na terenie działki znajduje się budynek Urzędu Gminy (część starsza i nowsza), komunalny budynek mieszkalny wielorodzinny oraz budynek gospodarczy. Przyległy teren jest utwardzony i służy on w zasadniczej mierze, jako miejsca postojowe. Działka posiada istniejący, utwardzony wjazd (z drogi wojewódzkiej).
Część II ,,Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec”.
Zakres zamówienia obejmuje budowę systemu klimatyzacji w budynku Urzędu Gminy przy ul. Cysterskiej 22 w Wągrowcu. Zaprojektowano instalację klimatyzacji dla obiektu opartą na systemie VRF (o zmiennej objętości czynnika chłodniczego). Zakres prac obejmuje w szczególności dostawę i montaż jednostek zewnętrznych (2szt.) - agregaty skraplające VRF o łącznej mocy chłodzącej 67 kW oraz grzewczej 75 kW; dostawę i montaż jednostek wewnętrznych - 28 szt. (o mocy chłodzącej od 1,5 do 7,1 kW (grzanie od 1,7 do 8,0 kW), a także wykonanie wszystkich prac mających na celu uruchomienie instalacji (rurarz, osprzęt technologiczny, próby szczelności, pomiary, niezbędne roboty budowlane, oraz roboty elektryczne).
Szczegółowy zakres prac, które należy wykonać określa dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, które są załącznikami do SWZ (Załączniki nr 9, 10, 11).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 325016,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 800223,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 800223,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 800223,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRINGO Jarosław Mikołajczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661650247
7.3.3) Ulica: Lipowa 29A
7.3.4) Miejscowość: Wągrowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 62-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 800223,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia poprzez publikację Ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 26.07.2021 r. pod numerem 2021/BZP 00127158/01. W tym samym dniu ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wagrowiec. Zamówienie podzielone zostało na dwie Części. Termin składania ofert ustalono na dzień 10.08.2021 r. do godz. 9:00. W wyznaczonym terminie w zakresie Części II pn.: ,,Montaż klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wągrowiec” nie złożono żadnej oferty, w związku z czym działając na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie Części II.
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |