Remont kominów na budynku mieszkalnym dwurodzinnym w m. Gromnik
NADLEŚNICTWO GROMNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181697
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 14:57
- Lokalizacja
- Gromnik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-977997ee-0a37-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8730208639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181697 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów na budynku mieszkalnym dwurodzinnym w m. Gromnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GROMNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545576
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GENERAŁA ANDERSA 1
1.5.2.) Miejscowość: Gromnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-180
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146514205
1.5.8.) Numer faksu: 146515081
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gromnik@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gromnik.krakow.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_gromnik1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kominów na budynku mieszkalnym dwurodzinnym w m. Gromnik2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-977997ee-0a37-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164909/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13680,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na remoncie czterech kominów na
budynku mieszkalnym dwurodzinnym. Zamówienie obejmuje remont czterech kominów na
budynku mieszkalnym dwurodzinnym. Planowane są następujące prace do wykonania:
Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka czterech kominów w części nad połacią dachową oraz w przestrzeni poddasza do 30
cm poniżej dachu,
- demontaż obróbek blacharskich kominów,
- demontaż istniejącej instalacji odgromowej,
- demontaż nasad oraz ustników istniejących rur spalinowych,
- demontażu anteny.
Podczas demontażu należy zachować szczególną ostrożność i przestrzegać warunki BHP w
tym
zakresie.
Kominy:
- wymurowanie nowych kominów z cegły klinkierowej w kolorze wiśni zbliżonym do RAL 3005
zgodnie z częścią rysunkową projektu
- wykonanie czap zabezpieczających kominy z cegły klinkierowej w kolorze wiśni zbliżonym do
RAL 3005 zgodnie z częścią rysunkową projektu,
- odtworzenie obróbek blacharskich na kominach, obróbki blacharskie systemowe z blachy
powlekanej gr. 0,8 mm z kolorem dostosowanym do koloru istniejącego pokrycia dachu,
- wyposażenie kominów w zabezpieczające nasady dostosowane do rodzaju przewodu,
- wymiana nasad oraz ustników istniejących rur spalinowych,
- odtworzenie instalacji odgromowej,
- ponowny montaż anteny.
Wszystkie roboty objęte kontraktem powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami,
sztuką budowlaną, dokumentacją projektową, udzielonymi pozwoleniami na budowę, przepisami
BHP, przepisami p.poż oraz przepisami o ochronie środowiska a także wymaganiami
technicznymi dla poszczególnych rodzajów robót wyszczególnionych w przedmiarze i
zaleceniami Zamawiającego. Odpowiedzialność za jakość wykonywania wszystkich rodzajów
robot wchodzących w skład zadania w całości ponosi Wykonawca.Odpady i nadmiar materiałów
pochodzący z prac budowlanych przechodzą na własność Wykonawcy i jest on zobowiązany
usunąć je z terenu budowy oraz postąpić z nimi zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wykonawca zobowiązuje się do usuwania odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami
prawa,
w szczególności ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach ( tj. Dz. U. 2021r. poz. 779 ze zm.
) oraz ustawą
z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska ( tj. Dz. U. 2020r. poz. 1219 ze zm.).
Wykonawca jest zobowiązany przedłożyć Zamawiającemu dowód utylizacji odpadów.
Do obowiązków Wykonawcy należy:
- na własny koszt wykona oznakowanie i zabezpieczenie miejsc prowadzenia prac na czas
realizacji robót.,
- opracowanie projektu zagospodarowania placu budowy, projektu organizacji i zabezpieczenia
robot w czasie
trwania budowy.
- przejęcie placu budowy, zabezpieczenie i oznakowanie zgodnie z wymogami prawa
budowlanego. Treść tablic i miejsce ustawienia należy uzgodnić z inwestorem. Wykonawca
ponosi pełną odpowiedzialność za utrzymanie
placu budowy, od momentu przejęcia placu budowy do odbioru końcowego. W miarę postępu
robot, plac budowy powinien być porządkowany, usuwane zbędne materiały, sprzęt i
zanieczyszczenia.
- zorganizowanie terenu budowy
- zabezpieczenie dostawy mediów
- ochrona środowiska na placu budowy i poza jego obrębem powinna polegać na
zabezpieczeniach przed:
a) zanieczyszczeniem gleby przed szkodliwymi substancjami, a w szczególności: paliwem,
olejem, chemikaliami.
b) zanieczyszczeniem powietrza gazami i pyłami,
c) możliwością powstania pożaru,
- niszczeniem drzewostanu na terenie budowy i na terenie przyległym
- ochrona istniejących urządzeń podziemnych i naziemnych. Przed rozpoczęciem robot budowlanych wykonawca ma obowiązek zabezpieczyć wszelkie instalacje przed uszkodzeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważniapostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego
wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |