Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą – I etap: parter budynku pierwszego
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00182021
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00182021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 08:32
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d934cb9-097f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6182025893
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182021 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą –
I etap: parter budynku pierwszego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą –I etap: parter budynku pierwszego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d934cb9-097f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005218/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą - I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164038/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 40/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe na poziomie parteru budynku pierwszego przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu w ramach zadania pn. „ Adaptacja budynków przy ul. Nowy Świat 35 w Kaliszu na działalność leczniczą – I etap”. Powierzchnia użytkowa części remontowanej ( parter budynku) wynosi: 222,74 m2 .
2. Prace budowlane polegać będą na:
a) zmianie układu funkcjonalnego poszczególnych pomieszczeń,
b) remoncie ścian, sufitów oraz wymianie okładzin posadzek,
c) częściowej wymianie stolarki drzwiowej,
d) wymianie instalacji elektrycznej i teletechnicznej,
e) wymianie instalacji sanitarnych,
f) montażu klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach zgodnie z projektem,
g) zakupie i montażu wyposażenia medycznego i niemedycznego,
h) wymianie okładziny schodów zewnętrznych.
3. W ramach przedmiotu zamówienia należy dokonać zagospodarowania terenu tj.:
a) należy zamontować 2 szlabany podnoszone – umożliwiające wjazd i wyjazd,
b) należy wykonać prace pielęgnacyjne istniejących krzewów ozdobnych oraz niskiej zieleni,
c) należy oczyścić istniejącą kostkę wokół budynku z poprzerastanych traw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, została złożona jedna oferta, która została odrzuconaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |