Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szerokości 4 m obręb Biała - Etap I
Gmina Godziesze Wielkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181954
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 07:48
- Lokalizacja
- Godziesze Wielkie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a086393-0181-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9680872984
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181954 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szerokości 4 m obręb Biała - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Godziesze Wielkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada, 10
1.5.2.) Miejscowość: Godziesze Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-872
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627611089
1.5.8.) Numer faksu: 627611053
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: godziesze-wi@zgwrp.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.godzieszewielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://godzieszewielkie.pl/godzieszew/bip/zamowienia-publiczne-2021/zamowienia-publiczne-zgodnie-z-ustawa-z-ustawa-prawo-zamowien-publicznych.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szerokości 4 m obręb Biała - Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a086393-0181-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00029275/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m obręb Biała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155100/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.U.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 157142,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szerokości 4 m obręb Biała – Etap I”, polegającego na przebudowie drogi gminnej w miejscowości Biała na długości 700 mb, numery działek ewidencyjnych: 569, 147, 116, 203, obręb Biała.
2. Zakres prac obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty pomiarowe i roboty ziemne,
3) podbudowę,
4) wzmocnienie istniejącej podbudowy na odcinku od km 0+253 do km 0 +347,
5) wyrównanie istniejącej podbudowy na odcinku od km 0+307 do km 0+322
o średniej grubości wyrównania 7 cm,
6) jezdnię z masy mineralno-asfaltowej,
7) pobocza gruntowe,
8) oznakowanie pionowe,
9) roboty inne,
10) geodezję powykonawczą.
Uwaga
W Etapie I należy skalkulować roboty budowlane wskazane w załączonym przedmiarze robót.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowo-wykonawcza która stanowi załączniki nr 4 do SWZ, na którą składa się:
1) opis techniczny wykonawczy,
2) plan sytuacyjny,
3) przekroje konstrukcyjne,
4) szczegółowe specyfikacje techniczne,
5) przedmiar robót,
6) kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym wpłynęły 2 oferty. Cena oferty najkorzystniejszej wynosi 264 957,31 zł brutto. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia wynosi 195 000,00 zł. Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych postępowanie zostaje unieważnione, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264957,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310722,55 PLN
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |