Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Grzędach Górnych dz. nr 91, 126, 108, 59
Gmina Czarny Bór
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181964
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 07:54
- Lokalizacja
- Czarny Bór, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-445c6c05-f941-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862572974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181964 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Grzędach Górnych dz. nr 91, 126, 108, 59
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarny Bór
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718225
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 18
1.5.2.) Miejscowość: Czarny Bór
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-379
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748450139
1.5.8.) Numer faksu: 748450006
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@czarny-bor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czarny-bor.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czarny_bor1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Grzędach Górnych dz. nr 91, 126, 108, 592.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-445c6c05-f941-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001829/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Grzędach Górnych dz. nr 91, 126, 108, 59
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142028/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKR.271.6.2021.OK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 412126,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów w Grzędach Górnych dz. nr 91, 126, 108, 59, gmina Czarny Bór. Zadanie polegać będzie w szczególności na wykonaniu robót budowlanych, w wyniku których nastąpi zmiana parametrów użytkowych i technicznych istniejącego obiektu budowlanego tj. nawierzchni oraz innych elementów drogi na odcinkach: nr I - od km 0+000 do km 0+784, o długości 0,784 km (dz. nr 91 i nr 126) oraz nr II - od km 0+000 do km 0+113, o długości 0,113 km (dz. nr 108 i nr 59) – łączna długość drogi 0,897 km. W zakres prac wchodzi w szczególności: roboty przygotowawcze (odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, rozbiórka nawierzchni bitumicznej, rozbiórka nawierzchni i podbudów kamiennych, korpusu drogi, rozbiórka przepustów pod koroną drogi i pod zjazdami, rozbiórka obramowania jezdni); odwodnienie korpusu drogowego (wykonanie ścianek czołowych przepustów pod koroną drogi, ułożenie części przelotowych przepustów pod korona drogi i pod zjazdami, wykonanie sączków poprzecznych i podłużnych, odtworzenie, oczyszczenie i umocnienie dna istniejących rowów przydrożnych, ścinanie mechaniczne zawyżonych poboczy, uzupełnienie i umocnienie poboczy, umocnienie korpusu drogowego, wykonanie krawężników
betonowych, umocnienie skarp i dna rowu betonowymi płytami ażurowymi; wykonanie podbudowy; wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego; naprawa obiektu mostowego. Szczegółowy zakres robót wynika z dokumentacji projektowej stanowiącej integralną część SWZ. Zamawiający udostępnia przedmiar robót budowlanych, który stanowi materiał pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 671075,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737784,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 671075,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budosprzęt-Wałbrzych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862927816
7.3.3) Ulica: Sportowa
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-305
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 671075,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |