wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych w Oddziale Chirurgii SPSzW im. J. Bożego w lokalizacji ul. M. Biernackiego 9 w Lublinie w ramach zadania p.n. „Utworzenie Oddziału Medycyny Paliatywnej”
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181982
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181982/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 08:10
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81f794b3-fb4a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7122396043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUKOrchówek, Włodawa, PL · lot 0
179 949 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181982 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych w Oddziale Chirurgii SPSzW im. J. Bożego w lokalizacji ul. M. Biernackiego 9 w Lublinie w ramach zadania p.n. „Utworzenie Oddziału Medycyny Paliatywnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430992402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Biernackiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-089
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@janbozy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: janbozy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.janbozy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych w Oddziale Chirurgii SPSzW im. J. Bożego w lokalizacji ul. M. Biernackiego 9 w Lublinie w ramach zadania p.n. „Utworzenie Oddziału Medycyny Paliatywnej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81f794b3-fb4a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181982
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150575/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.3311-23/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 117944,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych:
Podjazd wykonany w konstrukcji stalowej, malowany proszkowo, balustrada. Fundamenty betonowe, połączenie zjazdu z pochylni z istniejącym chodnikiem z kostki betonowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178064,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190463,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179949,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. STYL-BUD MAŁGORZATA ŚWIECA-IGNATIUK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 061647487
7.3.3) Ulica: Kulczyn 10,
7.3.4) Miejscowość: Hańsk Pierwszy
7.3.5) Kod pocztowy: 22-235
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179949,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |