Przebudowa drogi gminnej nr 4131003 Dargobądz-Karnocice w m. Dargobądz

GMINA WOLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00182298
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00182298/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 10:14
Lokalizacja
Wolin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-483440c0-e9f7-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9860164852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Wykonawcy

1 przyznane

DERYLAK-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamień Pomorski, PL · lot 0
1 091 990,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182298 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 4131003 Dargobądz-Karnocice w m. Dargobądz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23

1.5.2.) Miejscowość: Wolin

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 512186788

1.5.8.) Numer faksu: + 48 913261429

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawolin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawolin.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 4131003 Dargobądz-Karnocice w m. Dargobądz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-483440c0-e9f7-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182298

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003459/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 „Przebudowa drogi gminnej nr 4131003 Dargobądz-Karnocice w m. Dargobądz”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122529/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2021.HP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1092580,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.:
„Przebudowa drogi gminnej nr 4131003 Dargobądz-Karnocice w m. Dargobądz”


Zakres robót budowlanych:
• Roboty przygotowawcze - roboty pomiarowe, przełożenie istniejących nawierzchni;
• Roboty rozbiórkowe: ręczne i mechaniczce rozebranie nawierzchni i wywiezienie gruzu z rozbiórki;
• Roboty przygotowawcze: karczowanie krzaków i wywiezienie gałęzi;
• Roboty przygotowawcze - regulacja urządzeń naziemnych uzbrojenia podziemnego;
• Wykonanie podbudowy jezdni;
• Montaż oporników jezdni;
• Wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm;
• Wykonanie progu zwalniającego;
• Wykonanie ciągów pieszych z kostki brukowej betonowej gr. 8cm;
• Wykonanie zjazdów i dojść do posesji z kostki brukowej betonowej gr. 8cm;
• Roboty wykończeniowe - pobocza;
• Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu oznakowanie poziome i pionowe.

2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera:
1) Dokumentacja Projektowa (Projekt Wykonawczy, STWiORB, Przedmiar robót) - Załącznik nr 10 do SWZ oraz
2) Projektowane Postanowienia Umowy – Załącznik nr 8 do SWZ .
3. Inwestycja realizowana jest na podstawie zgłoszenia robót budowlanych do Starosty Kamieńskiego, z dnia 19.08.2019 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1091990,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1091990,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1091990,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DERYLAK-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 812652990

7.3.3) Ulica: Szczecińska 24

7.3.4) Miejscowość: Kamień Pomorski

7.3.5) Kod pocztowy: 72-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1091990,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane