„Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego o windę oraz przebudowa części budynku prowadząca do zmiany sposobu użytkowania pierwszego piętra na KLUB SENIORA”
Gmina Kamień Krajeński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00182209
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00182209/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 09:45
- Lokalizacja
- Kamień Krajeński, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f33f891-f369-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5040025730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182209 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego o windę oraz przebudowa części budynku
prowadząca do zmiany sposobu użytkowania pierwszego piętra na KLUB SENIORA”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamień Krajeński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Odrodzenia
1.5.2.) Miejscowość: Kamień Krajeński
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-430
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3894512
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.kamienkr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.kamienkr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-kamienkr.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego o windę oraz przebudowa części budynkuprowadząca do zmiany sposobu użytkowania pierwszego piętra na KLUB SENIORA”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f33f891-f369-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182209
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003092/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa z przebudową budynku – „Adaptacja pomieszczeń Posterunku na Klub Seniora”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.25.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 674724,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie w zakresie projektu
„Zmiana na lepsze – utworzenie klubu seniora zgodnie z Lokalnym Programem Rewitalizacji dla
Gminy Kamień Krajeński”.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w
ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata
2014-2020.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje rozbudowę budynku administracyjno-biurowego o
windę oraz przebudowę części budynku prowadzącą do zmiany sposobu użytkowania
pierwszego piętra na KLUB SENIORA. Rozbudowa polega na utworzeniu klatki schodowej,
szybu windowego oraz umieszczeniu nowego wejścia. Przebudowa I pietra polega na
wydzieleniu dwóch sal dla członków Klubu seniora, pom. socjalnego, szatni i zaplecza
sanitarnego, w tym:
1) roboty ziemne;
2) wykonanie fundamentów, ścian fundamentowych;
3) roboty murarskie w zakresie rozbudowy i przebudowy;
4) wykonanie konstrukcji żelbetowych
5) wykonanie szybu windowego;
6) wykonanie więźby dachowej i elementów drewnianych, pokrycia dachu;
7) obróbki blacharskie;
8) wykonanie ocieplenia i elewacji
9) montaż stolarki okiennej i drzwiowej
10) roboty wykończeniowe podłóg, ścian i sufitów;
11) wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej, instalacji elektrycznej (w tym rozdzielnice
elektryczne i wewnętrzne linie zasilające, instalacja oświetleniowa, instalacja gniazd
wtyczkowych i wypustów), instalacji centralnego ogrzewania, instalacji kanalizacyjnej i
wodociągowej;
12) wykonanie docieplenia i elewacji.
Parametry obiektu budowlanego po rozbudowie.
1) powierzchnia zabudowy: 209,75 m2;
2) powierzchnia użytkowa: 326,45 m2;
3) kubatura: 1 923,00 m3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 973062,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 850000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIVOLO Mieczysław Gniot & Romuald Zdrenka sp. j.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7671421146
7.3.3) Ulica: ul. Leśna 4
7.3.4) Miejscowość: Zakrzewo
7.3.5) Kod pocztowy: 77-424
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 850000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |