Termomodernizacja i modernizacja budynku A przy ul. Taborowej 33B w Warszawie

Komenda Główna Policji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00183965
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00183965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-17 11:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69d933be-c389-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5213172762
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUrządzenia siecioweSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

ZAB-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
10 607 675,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183965 z dnia 2021-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i modernizacja budynku A przy ul. Taborowej 33B w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Główna Policji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012137497

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Puławska 148/150

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-624

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniakgp@policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja i modernizacja budynku A przy ul. Taborowej 33B w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69d933be-c389-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017157/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Termomodernizacja i modernizacja budynku A przy ul. Taborowej 33B w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00073640/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 57/Cir/21/TJ/POIiŚ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja i modernizacja budynku A przy ul. Taborowej 33B
w Warszawie. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa i termomodernizacja budynku „A” o funkcji biurowo-warsztatowo-magazynowej wraz z przebudową wewnętrznych instalacji: wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacji i elektrycznej, wraz z budową instalacji wentylacji mechanicznej
na działce nr 9 obr. 1-08-17 w Gminie Ursynów, przy ul. Taborowej 33B w Warszawie.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załącznikach do SWZ:
Załącznik nr 2 – Dokumentacja projektowa (projekty, przedmiary, załącznik nr 1 do przedmiarów, Specyfikacja Techniczna),
Załączniku nr 3 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10607675,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13899000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10607675,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAB-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL7010682683

7.3.3) Ulica: ul. Nowosielecka 14A lok. 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-466

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10607675,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2021-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane