Wykonanie robót ogólnobudowlanych oraz instalacyjnych związanych z adaptacją i remontem pomieszczeń usytuowanych w parterowej bryle Zespołu Przychodni na Dzienny Odział Dziecięco-Młodzieżowy

WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00182130
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00182130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 09:15
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4727efe-da59-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7392955788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

TECH-BUD OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOLSZTYN, PL · lot 0
632 010,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182130 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót ogólnobudowlanych oraz instalacyjnych związanych z adaptacją i remontem pomieszczeń usytuowanych w parterowej bryle Zespołu Przychodni na Dzienny Odział Dziecięco-Młodzieżowy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 35

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-228

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wzlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzlp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wzlp.logintrade.net/rejestracja/rejestracja.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót ogólnobudowlanych oraz instalacyjnych związanych z adaptacją i remontem pomieszczeń usytuowanych w parterowej bryle Zespołu Przychodni na Dzienny Odział Dziecięco-Młodzieżowy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4727efe-da59-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000730/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie robót ogólnobudowlanych oraz instalacyjnych związanych z adaptacją i remontem pomieszczeń usytuowanych w parterowej bryle Zespołu Przychodni na Dzienny Odział Dziecięco-Młodzieżowy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101497/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3321.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlano-instalacyjnych (wraz z częściową dostawą wyposażenia – część wyposażenia meblowego pomieszczeń dostarcza zamawiający) pod kątem adaptacji i remontu pomieszczeń (łącznie około 200 m2) usytuowanych
w parterowej bryle Zespołu Przychodni Specjalistycznych szpitala na Dzienny Oddział Dziecięco-Młodzieżowy. Przewidziane do remontu pomieszczenia zlokalizowane są w parterowej bryle zespołu budynków WZLP położonego w Olsztynie przy Al. Wojska Polskiego nr 35 działka nr 2 obręb 25. Roboty budowlano-instalacyjne prowadzone będą w oparciu o wielobranżowy projekt pod nazwą: ”Adaptacja i remont pomieszczeń WZLP usytuowanych w parterowej bryle Zespołu Przychodni Specjalistycznych szpitala na Dzienny Oddział Dziecięco-Młodzieżowy” opracowanego przez mgr inż. arch. Zdzisława Lepszego oraz w oparciu o „Pozwolenie na Budowę” z dnia 23.06.2021 r. (DECYZJA nr II-254/2021)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 632010,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 861000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 632010,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Tak

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tech-Bud Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393903026

7.3.3) Ulica: Warmińska 4/4

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-545

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 632010,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-09-15 do 2021-12-08
2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane