Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej nr 267/1 położonej w obrębie Brzozowo, gmina Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski, woj. podlaskie
GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00182442
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00182442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 11:03
- Lokalizacja
- Dąbrowa Białostocka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54a7decc-ef7d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5451683713
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182442 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej nr 267/1 położonej w obrębie Brzozowo, gmina Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski, woj. podlaskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659042
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Solidarności 1
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Białostocka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 7121 100 do 103
1.5.8.) Numer faksu: 85 7121 017
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowab@beep.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dabrowa-bial.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dabrowa-bial.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej nr 267/1 położonej w obrębie Brzozowo, gmina Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski, woj. podlaskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54a7decc-ef7d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004205/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych o długości 1400,00m., położonej w Obrębie Brzozowo, gm. Dąbrowa Białostocka, na działce nr 267/1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129227/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRG.271.49.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 206765,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej nr 267/1 położonej w obrębie Brzozowo, gmina Dąbrowa Białostocka, powiat sokólski, woj. podlaskie
w zakresie:
wznowienie punktów geodezyjnych 8 szt.,
- profilowanie i zagęszczenie podłoża – 1400 m x 7 m = 9800 m2,
- warstwa jezdnia grubości 20 cm z pospółki 0/31,5 - 1400 m x 6,7 m = 9380 m2,
- rowy odwadniające trójkątne 50 cm x 50 cm – 2800m.,
- założenie przepustu zjazdowego średnicy 40 cm długości 6 m z tworzyw sztucznych 10 szt. / 60 m.,
karczowanie topoli średnicy 66-75 cm – 8 szt.,
wywóz karpiny – 8 mp.,
wywóz gałęzi i drągowiny – 21 mp.,
wywóz dłużyc – 7 mp,
Zgodnie z załączoną uproszczoną dokumentacją projektowo - kosztorysową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221786,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218841,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218841,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P. U. H. DROGMET Wnukowski Tomasz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200459784
7.3.3) Ulica: Żłobikowskiego 3A
7.3.4) Miejscowość: Lipsk
7.3.5) Kod pocztowy: 16-315
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218841,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-27| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |