dostarczenie wideoendoskopów na potrzeby drogowych przejść granicznych znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00185207
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-20 10:19
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391264792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalistyczne przyrządy optyczne
Wykonawcy
4 przyznane
EVEREST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
108 978 PLNEVEREST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
57 994,5 PLNEVEREST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
57 994,5 PLNEVEREST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
57 994,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.