Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów okresowych i konserwacji urządzeń i aparatury medycznej, usługa wykonania testów specjalistycznych oraz usługa wzorcowania
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194402
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-28 11:25
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393696739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznegoUsługi kalibracyjneUsługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
Wykonawcy
78 przyznanych
ENDOTRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 692 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
2430 PLNFRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
2099,52 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
162 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
81 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
843 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2157 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2877 PLNCOMED S.C. KRZYSZTOF PILARSKI, WOJCIECH GRUNWALDKoszalin, PL
2484 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
668,52 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
2005,56 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
486 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
486 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
486 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
864 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
108 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
648 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
648 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
432 PLNZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
900 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
626,4 PLNENDOTRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
324 PLNLABO CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn
667,32 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
51,84 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
42,12 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
379,08 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
252,72 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
47,52 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
129,6 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'TECHNOMEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
388,8 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 218 PLNOPTIMED PRO-OFFICE CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWęgrzce, PL
6203,52 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
78 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1092 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1638 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
234 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
108 PLNOPTIMED PRO-OFFICE CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAWęgrzce, PL
2747,52 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
129,6 PLNJACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
3024 PLNCARL ZEISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3045,6 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2349 PLNEDWARDS LIFESCIENCES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2592 PLNINOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokitnica, PL
7560 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
140,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
210,6 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
2774 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
219 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
438 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
70,2 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
59,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
59,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
59,4 PLNZBIGNIEW KADZEWICZOlsztyn, PL
540 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
4775,76 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
734 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
734 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
820,8 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
172,8 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
172,8 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
20 068,02 PLNMEDIKOL QUALITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
984 PLNMEDIKOL QUALITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4612,5 PLNMEDIKOL QUALITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1660,5 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
1769,04 PLNLABO CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn
6372 PLNLABO CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn
1388,17 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
2592 PLNTECHMED ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ S.C. MAREK PINGOT, JERZY OZIEWICZOlsztyn, PL
216 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
668,52 PLNAB Med-Serwis Arkadiusz Dobkowski,Ostrołęka, PL
2160 PLNLABO CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn
324 PLNLABO CLINIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn
1800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.