Usługi cateringu, edukacyjne i społeczne wraz z dostarczeniem sprzętu
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184013
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-17 11:23
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8431058327
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówRóżne produkty spożywczeUrządzenia komputeroweSprzęt peryferyjnyTelewizory cyfroweŚrodki czyszczące i polerująceJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneSprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweOferowanie kursów językowychUsługi szkolenia komputerowegoUsługi pracy społecznejWyposażenie domoweSprzęt gospodarstwa domowegoNarzędziaUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie zdrowiaArtykuły i sprzęt sportowyUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
14 przyznanych
MONIKA ANDRZEJEWSKACzłuchów, PL
176 400 PLNMARKET M.KIEDROWSKA A.GRZESIAK S.C.Człuchów, PL
35 333,11 PLNDANUTA HALWASCzłuchów, PL
15 879,86 PLNHANNA RAC-CIBOROWSKAChojnice, PL
8960 PLNMaciej TerleckiCzłuchów, PL
15 816 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "DUET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzłuchów, PL
14 944,63 PLNZenmed Grzegorz DorszyńskiCzłuchów, PL
10 240 PLNBogusława KonczaninCzłuchów, PL
10 240 PLNKatarzyna ŁangowskaChojnice, PL
15 360 PLNMarzena OlesińskaCzłuchów, PL
42 112 PLNLena Sylwia KulpaCzłuchów, PL
42 112 PLNBeata Zofia Szymańska-WojciechowskaCzłuchów, PL
42 112 PLNAlicja Jadwiga KowalskaCzłuchów, PL
42 112 PLNJustyna PałbickaCzłuchów, PL
42 112 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.