Wykonanie RB wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń: Zad nr 1 - Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego Zad nr 2 - Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego
Stołeczny Zarząd Infrastruktury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00182318
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00182318/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 10:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-875ced6b-0a6d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5262200493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182318 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie RB wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń:
Zad nr 1 - Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego
Zad nr 2 - Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Infrastruktury
1.3.) Oddział zamawiającego: SZI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013058050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 97
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-909
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 261849328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp.szi@ron.mil.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szi.ron.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka Organizacyjna MON
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie RB wraz z konserwacją i serwisowaniem zainstalowanych urządzeń:Zad nr 1 - Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego
Zad nr 2 - Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-875ced6b-0a6d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011490/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 Przebudowa Placu Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie
1.1.37 Przebudowa parkingów przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165700/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 48/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2521023,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: Zadanie nr 1 (Część 1) - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 18.1 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1330971,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającegow zakresie realizacji i odbioru określają:
Zadanie nr 2 (Część 2) - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 18.2 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1190051,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w zakresie Części 1 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w zakresie Części 2 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |