Remont wewnętrznej instalacji elektrycznej okablowania strukturalnego dla stanowisk komputerowych, radiowęzła i domofonowej oraz remont rozdzielnic i tablic elektrycznych w Szkole Podstawowej nr 22

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00182912
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00182912/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 13:24
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bcc23b18-f069-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ELMAX ŻYWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL · lot 0
248 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182912 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wewnętrznej instalacji elektrycznej okablowania strukturalnego dla stanowisk komputerowych, radiowęzła i domofonowej oraz remont rozdzielnic i tablic elektrycznych w Szkole Podstawowej nr 22

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 327763808

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wewnętrznej instalacji elektrycznej okablowania strukturalnego dla stanowisk komputerowych, radiowęzła i domofonowej oraz remont rozdzielnic i tablic elektrycznych w Szkole Podstawowej nr 22

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcc23b18-f069-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182912

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000734/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Remont wew. instalacji elektrycznej okablowania strukturalnego dla stanowisk komputerowych, radiowęzła i domofonowej oraz remont rozdzielni i tablic elektrycznych w SP nr 22 przy ul. Harcerskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131740/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.40.2021.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 216688,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowych robót budowlanych dla zakresu określonego dokumentacją projektową pn.: „Remont wewnętrznej instalacji elektrycznej i okablowania strukturalnego dla stanowisk komputerowych, instalacji radiowęzła i domofonowej” oraz „Remont rozdzielnic i tablic elektrycznych” autorstwa EELEKTRYK Michał Pietrzyński.

Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
- wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej w zakresie: instalacji zasilania gniazdek wtyczkowych 230V dla stanowisk komputerowych,
- wykonanie instalacji elektrycznej w zakresie instalacji ochrony przeciwporażeniowej,
- wykonanie instalacji okablowania strukturalnego dla stanowisk komputerowych,
- wykonanie instalacji nagłośnieniowej radiowęzła,
- wykonanie instalacji wideodomofonowej dla pomieszczenia świetlicy,
- budowę głównego wyłącznika prądu ppoż WPP na elewacji budynku,
- wymianę głównej linii zasilającej GLZ,
- remont tablicy głównej TG,
- remont tablic rozdzielczych lokalnych: TE-A/0, TE-A/1, TE-A/2, TE-A/2a, TE-B/-1, TE-B/0, TE-C/0, TE-C/1,
- instalację dodatkowego przewodu ochronnego PE dla wewnętrznych linii zasilających WLZ,
- wymianę wybranych wyłączników instalacyjnych w tablicach: TE-B/1, TE-B/1b, TE-C/1a,
- ochronę przeciwprzepięciową,
- ochronę przeciwporażeniową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elmax Żywicki Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462971244

7.3.3) Ulica: Oświęcimska 83

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane