„Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych” z podziałem na cztery części”.
URZĄD GMINY W PSARACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184081
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 11:44
- Lokalizacja
- Psary, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76ab7f48-f2f2-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6251610638
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184081 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych” z podziałem na cztery części”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W PSARACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Malinowicka 4
1.5.2.) Miejscowość: Psary
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-512
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 322944921
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@psary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/psary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych” z podziałem na cztery części”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76ab7f48-f2f2-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000943/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135509/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 589156,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych” z podziałem na cztery części:1.1. Część 1: Wykonanie nawierzchni z płyt betonowych ulicy Bazaltowej w Górze Siewierskiej – mapa lokalizacyjna nr 1.
1.1.1. W ramach zadań prac należy wykonać:
1.1.1.1. wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym z zagęszczeniem mechanicznym;
1.1.1.2. mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV;
1.1.1.3. podsypka piaskowa z zagęszczeniem ręcznym;
1.1.1.4. nawierzchnia z płyt drogowych pełnych;
1.1.1.5. nawierzchnia z tłucznia kamiennego – warstwa górna z tłucznia (utwardzenie pobocza);
1.1.1.6. wytyczenie geodezyjne przed przystąpieniem do prac i powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna.
Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ pod nazwą: „Część 1”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 147134,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.2. Część 2: Wykonanie nawierzchni ulicy Bory w Malinowicach i drogi Dąbia Chrobakowe (mapy lokalizacyjne 2a, 2b i 2c):1.2.1. Wykonanie nawierzchni nakładką asfaltową ulicy Bory w Malinowicach na dz. nr 636 obręb Malinowice (odcinek drogi) – mapa lokalizacyjna nr 2a:
1.2.1.1. W ramach zadań prac należy wykonać:
1.2.1.1.1. cięcie piłą nawierzchni bitumicznej;
1.2.1.1.2. mechaniczna rozbiórka nawierzchni bitumicznej z wywozem materiału;
1.2.1.1.3. ręczne czyszczenie nawierzchni drogowej nieulepszonej;
1.2.1.1.4. remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-asfaltową - uzupełnienie istniejących ubytków
1.2.1.1.5. skropienie asfaltem nawierzchni drogowych;
1.2.1.1.6. nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu 6 cm (warstwa ścieralna);
1.2.1.1.7. wytyczenie geodezyjne przed przystąpieniem do prac i powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna;
1.2.2. Wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego ulicy Bory w Malinowicach na dz. nr 637 obręb Malinowice (odcinek drogi) – mapa lokalizacyjna nr 2b:
1.2.2.1. W ramach zadań prac należy wykonać:
1.2.2.1.1. usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 30 cm za pomocą spycharek;
1.2.2.1.2. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – warstwa dolna;
1.2.2.1.3. wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego – warstwa górna;
1.2.2.1.4. wytyczenie geodezyjne przed przystąpieniem do prac i powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna;
1.2.3. Wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego Dąbia Chrobakowego na dz. nr 1554 i 1496/1obręb Dąbie (odcinek drogi) – mapa lokalizacyjna nr 2c:
1.2.3.1. W ramach zadań prac należy wykonać:
1.2.3.1.1. usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 30 cm za pomocą spycharek;
1.2.3.1.2. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – warstwa dolna;
1.2.3.1.3. wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego – warstwa górna;
1.2.3.1.4. wytyczenie geodezyjne przed przystąpieniem do prac i powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna;
Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ pod nazwą: „Część 2”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 196712,48 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.3. Część 3: Wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego ulicy Polnej w Psarach na dz. nr 1517 i 2359 obręb Psary (odcinek drogi) – mapa lokalizacyjna nr 3:1.3.1. W ramach zadań prac należy wykonać:
1.3.1.1. roboty ziemne wykon. koparkami podsiębiernymi;
1.3.1.2. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego;
1.3.1.3. wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego;
1.3.1.4. wytyczenie geodezyjne przed przystąpieniem do prac i powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna;
Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ pod nazwą: „Część 3”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 205251,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.4. Część 4: Wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego ulicy Starej w Sarnowie na dz. nr 875 obręb Sarnów – mapa lokalizacyjna nr 4.1.4.1. W ramach zadań prac należy wykonać:
1.4.1.1. roboty ziemne wykon. koparkami podsiębiernymi;
1.4.1.2. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – warstwa dolna;
1.4.1.3. wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego – warstwa górna;
1.4.1.4. wytyczenie geodezyjne przed przystąpieniem do prac i powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna;
Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ pod nazwą: „Część 4”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 40058,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96979,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167798,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96979,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362947510
7.3.3) Ulica: Urbanowicka 8
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96979,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178939,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255486,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178939,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362947510
7.3.3) Ulica: Urbanowicka 8
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178939,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104195,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176953,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104195,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362947510
7.3.3) Ulica: Urbanowicka 8
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104195,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19604,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39889,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19604,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362947510
7.3.3) Ulica: Urbanowicka 8
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19604,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Część 3 zamówienia. Cena brutto podana w ofercie 99407.00 zł, po poprawieniu oczywistej omyłki rachunkowej cena brutto 104195,88 zł.| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |