Opracowanie planu ogólnego Gminy Rychtal

Gmina Rychtal

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00451003
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00451003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-08 14:25
Lokalizacja
Rychtal, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8d927c7-aa75-417c-a7e3-dbd0e233f2df
Identyfikator
6191365915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451003 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie planu ogólnego Gminy Rychtal

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rychtal

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000546182

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rychtal

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-630

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ugrychtal.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rychtal.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugrychtal.ezamowienia.com/#/offer/c8b3ef69-471b-494c-9701-005fa96ba51c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie planu ogólnego Gminy Rychtal

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8d927c7-aa75-417c-a7e3-dbd0e233f2df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036173/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie planu ogólnego gminy Rychtal

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436474

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Gminy Rychtal o którym mowa w art. 13a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2023r., poz. 977 ze zm.) oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego. Powierzchnia opracowania obejmuje ok. 9960 ha, w tym powierzchnia objęta miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego to ok. 4595 ha co stanowi ok 47% powierzchni gminy Rychtal. Obszar objęty opracowaniem obejmuje teren w granicach administracyjnych gminy Rychtal.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W niniejszym postępowaniu złożono jedną ofertę podlegającą odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 PZP.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi