Budowa budynku zaplecza sanitarnego dla pola biwakowego "Parzyn"
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184337
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 13:05
- Lokalizacja
- Przymuszewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c153b5e1-0b15-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5550007688
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184337 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku zaplecza sanitarnego dla pola biwakowego "Parzyn"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Przymszewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przymuszewo 3
1.5.2.) Miejscowość: Przymuszewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-634
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 694 411 029
1.5.8.) Numer faksu: 52 554 18 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przymuszewo@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przymuszewo.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_przymuszewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku zaplecza sanitarnego dla pola biwakowego "Parzyn"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c153b5e1-0b15-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270 5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Budowa budynku zaplecza sanitarnego dla pola biwakowego "Parzyn", związanego z obsługą turystyki wodnej kajakowej na rzece Zbrzycy w Parzynie, obręb Windorp, gmina Brusy, na części działki o nr ewidencyjny 3060/1.
Działka o nr ewidencyjnym 3060/1, znajdująca się w Parzynie, gm. Brusy stanowi własność Skarbu Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe we władaniu Nadleśnictwa Przymuszewo. W chwili obecnej jest niezabudowana, niezagospodarowana. Teren działki ze stromym spadkiem w kierunku wschodnim – rzeki Zbrzycy.
Budynek parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony. Budynek zostanie zlokalizowany 8 m od granicy południowo-zachodniej.
Wokół budynku zaprojektowano utwardzenie z kostki betonowej.
Budynek zaprojektowano jako nieogrzewany.
Zasilanie w wodę przez przyłącze wodociągowe z istniejącej studni wodociągowej Ø 1500 mm, zlokalizowanej na terenie działki. Oczyszczania ścieków z przydomowej oczyszczalni poprzez projektowany osadnik firmy "Purflo" o poj. 4000 dm3.
Zasilanie budynku w energię elektryczną z istniejącego przyłącza oznaczonym na planie zagospodarowania działki literą e.
Bryłę budynku oparto na planie prostokąta i przykryto stromym, dwuspadowym da-chem o nachyleniu połaci 45°. Od strony południowo-zachodniej zaprojektowano wysuniętą część wejściową podpartą na dodatkowych słupach, zaś od strony północno-wschodniej dwa podcienie – jeden z wejściem do pomieszczenia higieniczno-sanitarnego,
drugi przeznaczony na aneks kuchenny.
Budynek w technologii tradycyjnej:
- ściany fundamentowe –betonowe, monolityczne z betonu klasy C 16/20 gr. 30 cm
- ściany zewnętrzne – z bloczków wapienno – piaskowych Silka gr. 24 cm
- ściany cokołu – bloczki betonowe gr. 25 cm plus kamień łupany gr. min. 6 cm
- sufit – deski drewniane gr. 3,2 cm układane na kleszczach drewnianych, obudowane od spodu 1x12,5 mm płyta POWER PANEL H2O firmy Fermacell
- dach – drewniany, konstrukcja jętkowa zintegrowana z konstrukcją podłogi nad parterem- wentylacja grawitacyjna – kanałami murowanymi z elementów prefabrykowanych firmy Schiedel.
Budynek o konstrukcji dachowej dwuspadowej, przykryty dachówką stalową z po-sypką mineralną GERARD ROOFING Senator w kolorze Bark, na łatach i kontrłatach drewnianych oraz pełnym deskowaniu połaci, pokrytym papą podkładową. Obróbki blacharskie oraz rynny i rury spustowe – blacha stalowa powlekana dostosowana kolorystycznie do koloru pokrycia.
Stolarka okienna pcv, drzwiowa drewniana. Tynk wewnętrzny zwykły, cementowo – wapienny kat. III, elewacja – tynk szlachetny wytłaczany na gotowym pokładzie wykończony ręcznie, na poddaszu deskowanie pełne „na skos”.
Powierzchnie i kubatury obiektu.
projektowana powierzchnia użytkowa - 17,70 m2
projektowana powierzchnia zabudowy - 45,70 m2
projektowana kubatura - 202,50 m3
Szczegóły opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja techniczna, przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 5 i 6 do SIWZ.
Uwaga: projekt techniczny i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót zawiera opisy wykonania studni wierconej Ø 1500 - nie dotyczy ( roboty zostały wykonane).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |