Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy A. Kombatantów 11.
SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. OSKARA KOLBERGA W LUBANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183341
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 15:10
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-528f1224-0b06-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6131423276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183341 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy A. Kombatantów 11.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA MUZYCZNA I ST. IM. OSKARA KOLBERGA W LUBANIU
1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Oskara Kolberga
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230900613
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kombatantów 11
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psmluban@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psmluban.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.powiatluban.pl/psmluban,m,1239,ogloszenie.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu przy A. Kombatantów 11.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-528f1224-0b06-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00104184/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 termomodernizacja budynku szkoły w zakresie wymiany pokrycia części dachu na budynku Szkoły Muzycznej w Lubaniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166268/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót, w kolejności ich wykonywania obejmuje:
- zdjęcie istniejącego pokrycia dachowego,
- wymiana uszkodzonych elementów konstrukcyjnych więźby dachowej,
- przemurowania części kominów z częściowym ich obniżeniem,
- renowacja części kominów,
- wykonanie obróbek blacharskich i montaż rynien i rur spustowych z blachy tytan-cynk 0.60mm,
- wykonanie nowego pokrycia stropodachu z papy termozgrzewalnej,
- wykonanie pokrycia z blachy na rąbek stojący dużej wieży,
- wykonanie izolacji paroprzepuszczalnej połaci dachowej,
- wymiana łat drewnianych - montaż nowego pokrycia dachowego z dachówki karpiówki - wymiana instalacji odgromowej,
- renowacja świetlika,
- wymiana drzwi na dach,
- wywiezienie gruzu na wysypisko,
- uprzątnięcie placu budowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu, ponieważ nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania i przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |