„Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie remontu 10 komunalnych lokali mieszkalnych w trybie zamówienia „Zaprojektuj i wybuduj” w podziale na dwie części.”
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183382
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 15:29
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfdefde8-0a56-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8513163987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183382 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie remontu 10 komunalnych lokali mieszkalnych w trybie zamówienia „Zaprojektuj i wybuduj” w podziale na dwie części.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321243470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mariacka 25
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-546
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4886346
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: metlerska@zbilk.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https//platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie remontu 10 komunalnych lokali mieszkalnych w trybie zamówienia „Zaprojektuj i wybuduj” w podziale na dwie części.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfdefde8-0a56-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005998/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont lokali mieszkalnych wraz z wydzieleniem łazienek w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166308/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBiLK.DZP.MMM.171-41-TP/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 627777,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji i wykonanie remontu 5 komunalnych lokali mieszkalnych wraz z wydzieleniem łazienki, wymianą instalacji elektrycznej oraz wykonaniem instalacji c.o. gazowego lub elektrycznego w trybie „zaprojektuj i wybuduj” oraz uzyskanie stosownych uzgodnień i pozwoleń oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla następujących adresów:1. Krzywoustego 55/23,
2. Noakowskiego 11/2,
3. Pocztowa 4/25,
4. Słowackiego 7/26,
5. Śląska 27/12.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 318518,52 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji i wykonanie remontu 5 komunalnych lokali mieszkalnych wraz z wydzieleniem łazienki, wymianą instalacji elektrycznej oraz wykonaniem instalacji c.o. gazowego lub elektrycznego w trybie „zaprojektuj i wybuduj” oraz uzyskanie stosownych uzgodnień i pozwoleń oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla następujących adresów:1. Mazurska 20/20,
2. Mazurska 14/21,
3. Nad Odrą 30/15,
4. Światowida 96/8,
5. Ziemowita 2/16.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.5.) Wartość części: 309259,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W części 1 zostało unieważnione, w oparciu o postanowienia art. 255 pkt 1) ustawy pzp, zgodnie z którym, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Do terminu wyznaczonego na składanie ofert tj. na dzień 16.09.2021 r. do godz. 10:00, do Zamawiającego na część 1 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W części 2 zostało unieważnione, w oparciu o postanowienia art. 255 pkt 1) ustawy pzp, zgodnie z którym, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Do terminu wyznaczonego na składanie ofert tj. na dzień 16.09.2021 r. do godz. 10:00, do Zamawiającego na część 2 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |