Zwiększenie zdolności retencyjnej (roboty budowlane) oraz roboty utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na terenie ZZ Stalowa Wola

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00183745
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00183745/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-17 09:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c7f9759-f60f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie ścianek szczelnychRoboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183745 z dnia 2021-09-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zwiększenie zdolności retencyjnej (roboty budowlane) oraz roboty
utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na terenie ZZ Stalowa Wola

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzeszow@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zwiększenie zdolności retencyjnej (roboty budowlane) oraz roboty
utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na terenie ZZ Stalowa Wola

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c7f9759-f60f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183745

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.75 Roboty budowlane związane z utrzymaniem obiektów i urządzeń wodnych - RZGW Rzeszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138884/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.ROZ.2810.66.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 909551,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1: „Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni potoku Orlisko poprzez odbudowę budowli
piętrzącej – roboty budowlane”
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego
- Roboty ziemne
- Zabezpieczenia głębokich wykopów
- Wykonanie umocnień przeciwerozyjnych z płyt żelbetowych na mokro
- Wykonanie narzutu kamiennego i palisad drewnianych
- Montaż ścianek szczelnych stalowych i drewnianych
- Roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe
- Roboty zbrojarskie i betoniarskie
- Zagospodarowanie terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45243600-8 - Roboty budowlane w zakresie ścianek szczelnych

4.5.5.) Wartość części: 548586,10 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: „Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni rzeki Barcówka poprzez odbudowę budowli
piętrzących – roboty budowlane"
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego
- Roboty ziemne
- Zabezpieczenia głębokich wykopów
- Wykonanie umocnień przeciwerozyjnych z płyt żelbetowych na mokro
- Wykonanie narzutu kamiennego i palisad drewnianych
- Montaż ścianek szczelnych stalowych i drewnianych
- Roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe
- Roboty zbrojarskie i betoniarskie
- Zagospodarowanie terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45243600-8 - Roboty budowlane w zakresie ścianek szczelnych

4.5.5.) Wartość części: 458894,98 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: „Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni cieku Jaślańsko Chorzelowskiego poprzez
odbudowę budowli piętrzącej – roboty budowlane”
Roboty remontowe obejmują:
1) Remont umocnień koryta cieku 5 m powyżej i 5 m poniżej jazu:
a) Wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp, porost gęsty twardy,
b) Wygrabienie wykoszonych porostów ze skarp,8
c) Oczyszczanie umocnień (płyt bet.) z ziemi i roślin,
d) Skucie nierównomierności betonu przy głębokościach skucia do 1 cm,
e) Wykonanie warstwy szczepnej na powierzchni konstrukcji jazu za pomocą środka ASOCRET KS/HB,
f) Ręczna reprofilacja (wypełnienie ubytków) powierzchni konstrukcji betonowych zaprawą
cementowo – polimerową,
2) Remont elementów konstrukcyjnych (ścian doku oraz skrzydełek) polegające na:
a) Skuciu spękanych elementów betonowych,
b) Uzupełnieniu i oczyszczeniu odsłoniętego zbrojenia,
c) Uzupełnieniu powstałych ubytków betonem hydrotechnicznym C30/37 wraz z dozbrojeniem,
d) Wypełnienie powiększonych szczelin (spękań) masą uszczelniającą cementowo –
polimerową,
e) Wykonanie reprofilacji powierzchni technikami tynkarsko –malarskimi,
f) Zlikwidować wykwity i porosty na powierzchni betonu.
3) Remont elementów kładki:
a) Skucie spękanych elementów betonowych,
b) Uzupełnienie i oczyszczeniu odsłoniętego zbrojenia,
c) Uzupełnieniu powstałych ubytków betonem hydrotechnicznym S30/37 wraz z dozbrojeniem,
d) Wypełnienie powiększonych szczelin (spękań) masą uszczelniającą cementowo –
polimerową,
e) Wykonać reprofilację powierzchni technikami tynkarsko – malarskimi,
f) Zlikwidować wykwity i porosty na powierzchni betonu,
g) Oczyszczenie, odtłuszczenie i pokrycie środkiem antykorozyjnym elementów stalowych
balustrady,
h) Montaż poręczy balustrady kładki,
i) Montaż balustrady na skrzydełkach od strony WG.
4) Remont zamknięć
a) Oczyszczenie i odtłuszczenie ceowników pod montaż zasuwy lub zamknięcia szandorowego,
b) Oczyszczenie, odtłuszczenie i pokrycie środkiem antykorozyjnym elementów stalowych
zamknięcia głównego i remontowego,
c) Montaż desek szandorowych o całkowitej wysokości piętrzenia t=1 m (5 szt. x 0,2 m),
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 53146,87 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: "Roboty utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na NW
Biłgoraj"
ROBOTA:
- Rozbiórka ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych obetonowanych - 150m
- Ogrodzenie z siatki na słupkach stalowych , materiał z rozbiórki - 150m
- Remont umocnień płytami ażurowymi o wym. 10x75x100cm, rozbiórka i ponowne ułożenie -
18m2
- Wykonanie opasek podwójnych z kiszek faszynowych , kiszki fi 20+20, grunt kat. III, wykonanie
z brzegu - 130m
- Zakup i transport gruntu do zabudowy wyrw - 220,9m3
- Ręczne formowanie nasypów z ziemi leżącej na odkładzie kat. gruntu III-IV - 220,9m3
- Zagęszczenie nasypów, ubijakami mechanicznymi, grunt kat. I-III - 220,9m3
- Plantowanie skarp nasypów, kat. gruntu III - 408m2
- Darniowanie skarp na płask, bez humusu - 83m2
- Obsianie skarp w ziemi urodzajnej - 325m2
- Malowanie farbą elementów metalowych zastawki, oczyszczenie i miniowanie farbą
przeznaczoną do malowania konstrukcji stalowych stale zanurzonych w środowisku wodnym -
4,75m2
- Malowanie farbą elementów metalowych zastawki, malowanie nawierzchniowe dwukrotne
farbą przeznaczoną do malowania konstrukcji stalowych stale zanurzonych w środowisku
wodnym - 4,75m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.) Wartość części: 58120,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 20.08.2021 r. do godz. 09:00. W powyższym terminie nie została złożona żadna oferta dot. części nr 3 i 4 przedmiotowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 20.08.2021 r. do godz. 09:00. W powyższym terminie nie została złożona żadna oferta dot. części nr 3 i 4 przedmiotowego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-09-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane