Zwiększenie zdolności retencyjnej w korycie rzeki Brzeźnicy, gm. Imielno i Jędrzejów
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183555
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183555/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 08:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c73714b9-eb87-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183555 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zwiększenie zdolności retencyjnej w korycie rzeki Brzeźnicy, gm. Imielno i Jędrzejów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.kotarba@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zwiększenie zdolności retencyjnej w korycie rzeki Brzeźnicy, gm. Imielno i Jędrzejów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c73714b9-eb87-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183555
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Roboty utrzymaniowe na terenie Zarządu Zlewni Kielce - RZGW Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124733/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.74.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146234,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie retencji korytowej w korycie rzeki Brzeźnicy, gm. Imielno i Jędrzejów poprzez wykonanie niezbędnych robót budowlanych zapewniających spiętrzenie wód. Tym samym realizacja tych robót jest powiązana z uzyskaniem stosownych pozwoleń wodnoprawnych, w tym opracowanie przez Wykonawcę operatów wodnoprawnych na:- Piętrzenie i retencjonowanie śródlądowych wód powierzchniowych (wys. do 1,0 m) dla jazu w km 1 + 675; - Piętrzenie i retencjonowanie śródlądowych wód powierzchniowych (wys. do 1,0 m) dla jazu w km 9 + 238;wraz z niezbędnymi uzgodnieniami. Zakres prac utrzymaniowych obejmuje wykonanie robót na cieku naturalnym i urządzeniach wodnych, polegające m.in. na udrożnieniu cieku i wykonaniu robót na urządzeniach piętrzących wraz z prowadzeniem nadzoru przyrodniczego. Do obowiązków Wykonawcy należy również opracowanie ww. operatów wraz z niezbędnymi uzgodnieniami (a tym samym uczestnictwo czynne w procedurze uzyskania przedmiotowych decyzji o pozwoleniu wodnoprawnym oraz nanoszenie stosownych uzupełnień i poprawek) – założenie piętrzeń na przedmiotowych urządzeniach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79421200-3 - Usługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165822,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165822,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165822,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ERTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562330875
7.3.3) Ulica: ul. Mieszka I 10a/32
7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-300
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165822,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia:1) dla etapu 1 - nie później niż 90 dni od daty podpisania umowy na realizację zamówienia
2) dla etapu 2 - 5 dni roboczych od daty uzyskania ostateczności decyzji wodnoprawnych na ww. piętrzenia ale nie później niż do dnia 15.12.2021 r.
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |