Rozbudowa i przebudowa basenów zewnętrznych w Pleszewie

Miasto i Gmina Pleszew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00183343
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00183343/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 15:12
Lokalizacja
Pleszew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c34b772-eadb-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6080074221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie uzdatniania wodyRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183343 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa basenów zewnętrznych w Pleszewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Pleszew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Pleszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 74 28 300

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pleszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pleszew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i przebudowa basenów zewnętrznych w Pleszewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c34b772-eadb-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183343

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000660/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa i przebudowa basenów zewnętrznych w Pleszewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124663/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.042.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8086654,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie pn. „Rozbudowa i przebudowa basenów zewnętrznych w Pleszewie” obejmuje wykonanie robót budowlanych związane z rozbudową i przebudową basenów zewnętrznych w Pleszewie wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Mickiewicza na części działki nr 2487, 2490 i 2486 zgodnie z projektem budowlanym w następującym zakresie:
a) wybudowania kilku stref z wyposażeniem w urządzenia, instalacje, elementy małej architektury:
- basenu rekreacyjnego o powierzchni 560 m2, (oznaczenie nr 3, wg legendy PZT 1)
- basenu dla dzieci o powierzchni 274 m2, (oznaczenie nr 4, wg legendy PZT 1)
- wodnego placu zabaw o powierzchni 232 m2, (oznaczenie nr 5, wg legendy PZT 1)
- zespołu zjeżdżalni Z1 i Z2, (oznaczenie nr 6, wg legendy PZT 1)
- tarasu słonecznego, (oznaczenie nr 8, wg legendy PZT 1)
- strefy rekreacji, (oznaczenie nr 10, wg legendy PZT 1)
- strefy plaż zielonych o powierzchni 1062 m2 (oznaczenie nr 9, wg legendy PZT 1)
b) rozbiórka kolidującej części istniejących niecek żelbetowych, istniejącego utwardzenia,
c) budowa nowych niecek basenowych, budowa chodników oraz infrastruktury technicznej,
d) wymiana niecek żelbetowych na stalowe,
e) budowa podziemnej komory technicznej z pełnym wyposażeniem min. w urządzenia i instalacje, (oznaczenie nr 7, wg legendy PZT 1)
f) budowa zespołu przebieralni, szafek depozytowych (oznaczenie nr 11, wg legendy PZT 1)
g) zniwelowanie terenu do wymaganych projektowanych poziomów,
h) adaptacja pomieszczeń technicznych w istniejącym budynku jako zaplecze techniczne na pomieszczenie filtrów – technologia basenowa, kotłownia, (oznaczenie nr 12, wg legendy PZT 1)
i) uporządkowanie istniejącej zieleni niskiej i wysokiej (nie przewiduje się wycinek istniejącego drzewostanu),
j) zagospodarowanie działki zielenią niską i wysoką oraz elementami małej architektury jak wolnostojące ławki z betonu architektonicznego, kosze na śmieci, punkty poboru wody i energii, stoły do gier,
k) budowa chodników o powierzchni ok. 861 m2, dróg wewnętrznych o powierzchni ok. 162 m2, dojścia od ul. Sportowej (oznaczenie nr 1, wg legendy PZT1),
l) budowa oświetlenia zewnętrznego,
m) budowa monitoringu i nagłośnienia,
n) budowa przyłączy i zewnętrznych instalacji wodociągowo -kanalizacyjnych i elektrycznych,
o) budowa boksu śmietnikowego (oznaczenie nr 13, wg legendy PZT 1)
p) rozebranie istniejącego ogrodzenia o pow. 810 m2,
q) budowa nowego ogrodzenia panelowego o dł. ok. 220 m wraz z 2 furtkami o szer. 1,2 m, 2 bramami o szer. 2,5 m i 3,5 m oraz bramy przesuwnej o szer. 4,0 m w tym samym systemie co ogrodzenie,
r) wykonania dodatkowych rysunków wykonawczych w przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba tzn., jeżeli Wykonawca uzna, że załączona dokumentacja projektowo – kosztorysowa jest niewystarczająca,
s) uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu i na rzecz Inwestora pozwolenia na użytkowanie obiektu odpowiadające przedmiotowi zamówienia, który zostanie wybudowany na podstawie Decyzji udzielającej pozwolenia na budowę nr AB.6740.1.159.2021 z dnia 23.04.2021r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Rozbudowa i przebudowa basenów zewnętrznych w Pleszewie” nie złożono żadnej oferty, w związku z czym postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy PZP.
2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane