„Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radecznica”
Gmina Radecznica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183592
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-17 08:46
- Lokalizacja
- Radecznica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fe6319a-03e6-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9222944634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183592 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radecznica”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21
1.5.2.) Miejscowość: Radecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846818001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminaradecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radecznica”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fe6319a-03e6-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001088/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radecznica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radecznica” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.5 Promocja niskoemisyjności Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020 w ramach konkursu nr RPLU.05.05.00-IZ.00-06-001/19.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157783/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 547669,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Radecznica.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie robót związanych z podwieszeniem elektroenergetycznej linii napowietrznej nN oświetlenia ulicznego na istniejących słupach linii napowietrznej nN w m. Zaburze, gm, Radecznica w tym:
− montaż haków wieszakowych - szt. 24
− montaż opraw bezpiecznikowych - 23
− montaż przewodów izolowanych linii napowietrznej, przewód 2x25 mm2 – km. 1,152
− montaż ograniczników przepięć – szt. 4
− montaż i podłączenie opraw oświetlenia zewnętrznego na wysięgniku – szt. 23
− mechaniczne pogrążenie uziomów pionowych prętowych
− montaż skrzynki SOU z zabezpieczeniem i sterowaniem
2) modernizacji oświetlenia ulicznego polegającego na wymianie starego oświetlenia na nowe energooszczędne oświetlenia typu LED z uzupełnieniem brakujących opraw służących do oświetlenia dróg w miejscowościach Wólka Czarnostocka, Gorajec-Zagroble, Gorajec-Zagroble Kolonia, Gorajec-Zastawie, Gorajec-Stara Wieś, Dzielce, i Gruszka Zaporska w tym:
− montaż ograniczników przepięć – szt. 55
− montaż opraw bezpiecznikowych – szt. 258
− montaż opraw oświetleniowych typu LED DWC o mocy 55W – kpl. 50
− montaż opraw oświetleniowych typu LED DWC o mocy 80 W – kpl. 17
− montaż opraw oświetleniowych typu LED VSM o mocy 120 W – kpl. 64
− montaż opraw oświetleniowych typu LED VSM o mocy 55 W – kpl. 61
− montaż opraw oświetleniowych typu LED VSM o mocy 80 W – kpl. 66
− montaż wysięgników rurowych jednoramiennych dla opraw ośw. ulicznego – szt. 258
− prace związane z uruchomieniem systemu sterowania oprawami oświetleniowymi – kpl. 15
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć nasfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 726966,90 PLN
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |