Wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Lipowica w Przemyślu" - układ sieci przepompowni PP-9 i PP-9A (część II)

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00186312
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00186312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-21 08:14
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e498060-0734-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7950008221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186312 z dnia 2021-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Lipowica w Przemyślu" - układ sieci przepompowni PP-9 i PP-9A (część II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650030510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rokitniańska 4

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 16 678 32 59

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pwik.przemysl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pwik.przemysl.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pwik.przemysl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody oraz odprowadzanie ścieków

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Lipowica w Przemyślu" - układ sieci przepompowni PP-9 i PP-9A (część II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e498060-0734-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta Przemyśla" w ramach działania 2.3 "Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach" oś priorytetowa II "Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu" Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165340/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: JRP.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1008034,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Lipowica w Przemyślu" - układ sieci przepompowni PP-9 i PP-9A (część II) w zakresie:
* Zlewnia PP-9:
- budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Ø 200 (ok. 675,00 mb) i Ø 160 (ok. 100,00 mb - odcinki boczne), tłocznej Ø 90 (ok. 86,50 mb), wraz z przepompownią ścieków Ø 1200 i infrastrukturą towarzyszącą,
- przebudowa odcinka sieci wodociągowej w ul. Łokietka (odcinek oznaczony symbolami A-B) rurami o średnicy Ø 90 (ok. 87,00 mb) wraz z adaptacją przyłączy wodociągowych,
* Zlewnia PP-9A:
- budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Ø 200 (ok. 246,00 mb) , tłocznej Ø 90 (ok. 101,50 mb) wraz z przepompownią ścieków Ø 1200 i infrastrukturą towarzyszącą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono dwie oferty o numerach 0179/JRP.271.2.2021 i 0180/JRP.271.2.2021. Ceny obu ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2021-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane