Przebudowa dróg gminnych nr 110312L - ul. Gorajska, nr 110311L - ul. Frampolska, nr 110332L - ul. Słoneczna położonych w Szczebrzeszynie
GMINA SZCZEBRZESZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183645
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 09:07
- Lokalizacja
- Szczebrzeszyn, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02fc5711-e0bb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9222699726
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183645 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych nr 110312L - ul. Gorajska, nr 110311L - ul. Frampolska, nr 110332L - ul. Słoneczna położonych w Szczebrzeszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZEBRZESZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846821095
1.5.8.) Numer faksu: 846821030
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szczebrzeszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szczebrzeszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.szczebrzeszyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych nr 110312L - ul. Gorajska, nr 110311L - ul. Frampolska, nr 110332L - ul. Słoneczna położonych w Szczebrzeszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02fc5711-e0bb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002087/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa dróg gminnych nr 110312 l, ul. Gorajska, nr 110311 L, ul. frampolska, nr 110332L, ul. Słoneczna połozonych w Szczebrzeszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111352/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP 271.2.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Przebudowa dróg gminnych nr 110312 – ul. Gorajska, nr 110311 L – ul. Frampolska, nr 110332L – ul. Słoneczna, położonych w Szczebrzeszynie – branża drogowa i sanitarna
1.2. Wprowadzenie organizacji ruchu, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu,
1.3. Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej z naniesieniem na zasoby geodezyjne
Konstrukcja jezdni Frampolska i Słoneczna:
Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S – 4 cm
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W– 5 cm
Kruszywo stabilizowane mechanicznie 0/31,5 mm z 2% dodatkiem cementu - 10 cm
Podbudowa z kruszywa z recyklingu stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa – 15 cm
Wyprofilowane i zastabilizowane istniejące podłoże cementem Rm=1,5MPa – 10 cm
Konstrukcja jezdni Gorajska :
Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S – 4 cm
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W– 5 cm
Kruszywo stabilizowane mechanicznie 0/31,5 mm z 2% dodatkiem cementu - 20 cm
Podbudowa z kruszywa z piasku stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa – 20 cm
Zjazdy:
Kostka brukowa kolor – 8 cm
Podsypka cementowo piaskowa 1:4 – 5 cm
Kruszywo stabilizowane mechanicznie o frakcji 0/31,5 – 20 cm
Piasek stabilizowany cementem 2,5 MPa – 15 cm
Chodniki (dojścia do furtek)
Kostka brukowa kolor – 6 cm
Podsypka cementowo piaskowa 1:4 – 5 cm
Piasek stabilizowany cementem 2,5 MPa – 15 cm
Zjazdy obramować obrzeżem betonowym 8x30 na ławie z betonu
Obramowanie od strony jezdni wykonać krawężnikiem betonowym 15x30 na ławie z betonu
Kanalizacja deszczowa ul. Gorajska
Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1200 mm – 7 stud.
Studzienki ściekowe z gotowych elementów betonowe o śr. 500mm z osadnikiem bez syfonu - wpusty uliczne – 4 szt.
Kanały z rur PCV łączonych na wcisk o śr. zewn. 200 mm – 155,67 m
Kanały z rur PCV łączonych na wcisk o śr. zewn. 250 mm – 37,52 m
Kanalizacja deszczowa ul. Frampolska
Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1200mm – 10 stud.
Studzienki ściekowe z gotowych elementów betonowe o śr. 500mm z osadnikiem bez syfonu - wpusty uliczne – 14 szt.
Kanały z rur PCV łączonych na wcisk o śr. zewn. 200 mm – 254,79 m
Kanały z rur PCV łączonych na wcisk o śr. zewn. 315 mm – 87,37 m
Kanalizacja deszczowa ul. Słoneczna
Studnie rewizyjne z kręgów betonowych o śr. 1200 mm – 8 stud.
Studzienki ściekowe z gotowych elementów betonowe o śr. 500mm z osadnikiem bez syfonu - wpusty uliczne – 8 szt.
Kanały z rur PCV łączonych na wcisk o śr. zewn. 200 mm – 217,10 m
Kanały z rur PCV łączonych na wcisk o śr. zewn. 315 mm – 22,38 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1779439,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1900274,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1779439,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Lach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8652249445
7.3.3) Ulica: Szyperki 39a
7.3.4) Miejscowość: Szyperki
7.3.5) Kod pocztowy: 37-405
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1779439,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-08-058.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |