BUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA OSP W CZARNI GMINA KADZIDŁO
Gmina Kadzidło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183846
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183846/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 10:28
- Lokalizacja
- Kadzidło, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-263af101-f9d1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7582157110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183846 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA OSP W CZARNI GMINA KADZIDŁO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kadzidło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Kadzidło
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 7618016
1.5.8.) Numer faksu: 29 7618016 w. 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osp@kadzidlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kadzidlo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.kadzidlo.samorzady.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA BUDYNKU GARAŻOWEGO DLA OSP W CZARNI GMINA KADZIDŁO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-263af101-f9d1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183846
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002278/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa budynku garażowego dla OSP w Czarni Gmina Kadzidło
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145438/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SWiOC .271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 252349,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie budynku garażowego dla OSP w Czarni Gmina Kadzidło.
Zakres prac do wykonania obejmuje następujące roboty:
1. Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
2. Betonowanie
3. Roboty murarskie i murowe
4. Roboty ciesielskie
5. Pokrywanie podłóg i ścian
6. Roboty w zakresie stolarki budowlanej
7. Izolacja cieplna
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310388,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428596,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310388,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2. Docieplenie Budynków Zygmunt Mariusz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7581387026
7.3.3) Ulica: Elizy Orzeszkowej 6
7.3.4) Miejscowość: Kadzidło
7.3.5) Kod pocztowy: 07-420
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310388,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |