Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej- dostawa i montaż wyposażenia ruchomego.
Gmina Czarna Białostocka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183629
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183629/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-17 09:01
- Lokalizacja
- Czarna Białostocka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-937857a6-f43a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9661771733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183629 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej- dostawa i montaż wyposażenia ruchomego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarna Białostocka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659036
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Torowa 14 A
1.5.2.) Miejscowość: Czarna Białostocka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-020
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857131340
1.5.8.) Numer faksu: 857131349
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czarnabialostocka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-umczarnabialostocka.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip-umczarnabialostocka.wrotapodlasia.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej- dostawa i montaż wyposażenia ruchomego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-937857a6-f43a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183629
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002338/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czarnej Białostockiej- dostawa i montaż wyposażenia ruchomego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135030/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 288960,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
W ramach zadania należy wykonać dostawę i montaż wskazanego w projekcie wykonawczym aranżacji wnętrz wyposażenia ruchomego realizowanego obiektu hali sportowej. W zakresie zadania jest wyposażenie :
Siłowni w postaci:
- Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni dwugłowych ud. 1,
- Maszyna siłowa . Ilość stosów 2. Wagi stosów do 60 kg i do 80kg. – szt.1,
- Maszyna siłowa – tzw modlitewnik. Ławka przeznaczona do ćwiczeń mięśni dwugłowych ramion. Regulacja położenia siedziska. Wyposażona w dźwigary z gniazdami na sztangę – szt. 1,
- Rower treningowy - pionowy. – szt. 1,
- Maszyna siłowa – tzw. wiosła Wymiary: max 272x54x116 cm. Maksymalna waga użytkownika: 180kg. – sz.1,
- Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni z grupy prostych brzucha. – szt.1,
- Wielofunkcyjna maszyna siłowa - brama BMM przeznaczona do ćwiczeń mięśni ramion, barku, grzbietu oraz klatki piersiowej. – szt.1,
- Hantle ogumowane hex waga 2,5-20kg. ( 10 par) + stojak – szt.1,
Sali rehabilitacji ruchowej w postaci:
- Zestaw do korekcji wad postawy wersja podstawowa. W skład zestawu wchodzi: Twister (1 szt.), Wyciąg grawitacyjny (1 szt.), Ławeczka symetryzująca (1 szt.), Przyrząd do wzmacniania mięśni grzbietu (1 szt.), Elongator (1 szt.), Lustro uchylne z siatką posturograficzną (1 szt.), Krzesło korekcyjne (1 szt.), Wózek sprzętowy bez osprzętu (1 szt.), Materac korekcyjny 140 x 50 x 4 cm (2 szt.) OSPRZĘT DO WÓZKA: Pałka ø-4 cm, L-120 cm (12 szt.) Maczuga (6 szt.) Piłka jeż ø-9 cm 1 para (1 szt.) Piłka rehabilitacyjna ø-45 cm (1 szt.) Piłka rehabilitacyjna ø-55 cm (1 szt.) Piłka rehabilitacyjna ø-65 cm (1 szt.) Taśma elastyczna do ćwiczeń niebieska 1,2 m (1 szt.) Taśma elastyczna do ćwiczeń czerwona 1,2 m (1 szt.) Taśma elastyczna do ćwiczeń zielona 1,2 m (1 szt.) Ringo ø-20 cm (4 szt.) Piłka ciężka 500 g (1 szt.) Piłka ciężka 1000 g (1 szt.) Piłka ciężka 2000 g (1 szt.) Obciążniki miękkie na kończyny (para) (1 szt.) Obręcz Hula - Hop średnica 80 cm (6 szt.) Skakanka (12 szt.) Masażer stóp (2 szt.) Hantle 1 kg (para) (1 szt.) – kpl. 1,
Hali sportowej w postaci:
- Lina do wspinania L=7 m. – szt.2,
- Drabinka sznurowa do wspinania L=7 m. – szt.1,
- Skrzynia gimnastyczna 5-częściowa z wózkiem, pokrycie skóra naturalna. – szt.1,
- Odskocznia gimnastyczna wyczynowa. Wymiary min. blatu: 1210x600 mm .Min. wysokość czoła odskoczni: 210mm. – szt.1,
- Ławeczka gimnastyczna – długość 3,0 m, nogi metalowe. – szt.6,
- Materac gimnastyczny z uchwytami, wypełnienie T 25. Wymiary materaca: długość: 200 cm szerokość: 120 cm grubość: 10 cm – szt.10,
Widownia w postaci:
- Krzesła - min. wymiary: wys. siedziska [mm] 455, wys. krzesła [mm] 770, szer. krzesła [mm] 483, głębokość krzesła [mm] 470. Krzesło o metalowej, chromowanej ramie z plastikową (100% np. polipropylen) miską siedziska i oparcia. Kolor – granatowy. – szt.6,
- Siedziska kubełkowe z tworzywa sztucznego – stabilizowanego propylenu w kolorze granatowym o min wymiarach: wys. siedziska [mm] 450, wys. krzesła [mm] 810, szer. krzesła [mm] 410, głębokość krzesła [mm] 370, grubość siedziska [mm] 50mm, zamocowane w sekcjach - modułach 7, 8, 9, 12, 17szt. na konstrukcji stojącej np. stalowej przytwierdzonej trwale do posadzki balkonu zgodnie z projektem wykonawczym aranżacji wnętrz hali sportowej – szt. 128. Przed wykonaniem dokonać pomiaru w naturze i w razie konieczności dostosować do możliwości zabudowy.
Pomieszczeń administracji w postaci:
- Szafa aktowa, metalowa, o wymiarach min. 1200x420x2000 mm z 4 półkami, 2- drzwiowa posiadająca 4 regulowane półki. W– szt.2,
- Szafa metalowa, 3-y drzwiowa o wymiarze min. 885x490x1800 mm – szt.4,
- Biurko proste konstrukcji metalowej min. 140x80cm. – kpl.3,
- Krzesło biurowe obrotowe. Wymiary min. : szerokość siedziska: 59 cm, głębokość siedziska: 56 cm, wysokość krzesła: 96-108 cm, – szt. 3,
- Stół drewniany. Kolor: buk. Wymiary min. długość: 350cm. szerokość 95cm. wysokość 78cm – szt.1,
- Krzesło - wymiary min. wys. siedziska [mm] 455, wys. krzesła [mm] 770, szer. krzesła [mm] 483, głębokość. – szt. 10,
- Szafa ubraniowo-aktowa 4 drzwiowa z nadbudową –pod zabudowę o wymiarach 300x80x30 z płyt MDF gr. 25 mm, laminowanych w kolorze szarym. Przed wykonaniem dokonać pomiaru w naturze oraz uzyskać akceptację projektu szafy – kpl.1,
Szatni ogólnej w postaci:
- Dostawa i montaż wieszaków wykonanych np. z profilu stalowego 35x15 oraz uchwytu ściennego. Uchwyt ścienny posiadający wzmocniony zawias umożliwiający lekkie poruszanie ramieniem. Długość całkowita wieszaka : max 1200 mm - liczba wieszaczków do powieszania odzieży : min 20 szt - po 10 z każdej strony. Wykończenie : farba proszkowa : szary (RAL 9006). Wieszaki z naniesionymi kolejnymi numerami (malowane lub trwale np. poprzez nitowanie przytwierdzone do ramienia wieszaka) porządkowymi i adekwatnymi przewieszkami numeratorów wykonanych np. z tibondu min. gr. 3 mm o min. wymiarach numeratora 3x5cm – kpl. 8,
Szatni/przebieralni sportowców w postaci:
- Szafa ubraniowa, metalowa, 4-ro komorowa - 28 kpl. z blachy grubości min. 0,8 mm, ze skośnym daszkiem i podstawą z profili zamkniętych oraz stopkami poziomującymi wykończonymi gumą, z ławeczką wykończoną lakierowanym drewnem. Wyposażenie: półka, min. dwa haczyki przytwierdzone do ściany komory. Szerokość komory min. 300mm, wysokość komory min. 850mm. Wymiar min. 1750x480x300. Skrzynia w kolorze RAL 7035 (popielaty), drzwi w kolorze RAL 5010 (góra) i 5012(dół), (niebieski).
Szafa ubraniowa, metalowa, 2- przedziałowa (dwudrzwiowa) – 26 kpl. z blachy grubości min. 0,8 mm, ze skośnym daszkiem i podstawą z profili zamkniętych oraz stopkami poziomującymi wykończonymi gumą, z ławeczką wykończoną lakierowanym drewnem. Wyposażenie: półka, min. dwa haczyki przytwierdzone do ściany komory, drążek z dwoma przewieszanymi haczykami. Szerokość komory min. 300mm, wysokość komory min. 1750mm. Wymiar min. 1750x480x300. Skrzynia w kolorze RAL 7035 (popielaty), drzwi w kolorze RAL 6017 (12 kpl.) i 6018 (14 kpl.), (zielony).
Drzwi wyposażone w otwory/szczeliny wentylacyjne oraz zamki kluczykowe z min. 3 kluczykami. Zamki i adekwatne do nich klucze ponumerowane (numery szafek malowane lub trwale np. poprzez nitowanie przytwierdzone do skrzydeł drzwiowych wykonane np. w technologii grawer na tibondzie gr. min. 3mm lub innym trwałym materiale metalowym) z przewieszkami numeratorów wykonanych np. z tibondu gr. 3mm po 2 do każdego kpl. drzwi szafki – łącznie kpl. 54.
Przed wykonaniem dokonać pomiaru w naturze i w razie konieczności dostosować do możliwości zabudowy.
Techniczne w postaci:
- maszyna czyszcząca z obsługą ręczną, z dwoma zbiornikami 40 litrów na wodę brudną i czystą. Zasilana dwoma bateriami żelowymi 100 Ah z wbudowanym prostownikiem. Praca ciągła przez ok. 2,5 h, wydajność min. 1300 m2/h. Silnik szczotki min. – 300 W, silnik ssawy min. - 400 W, szerokość szczotki min. 45 cm, obroty szczotki min. 100 obr/min., szerokość ssawy min. 86 cm. Waga max 128 kg. Wymiary max.470x1070x1160mm – szt. 1,
- rusztowania przejezdne, aluminiowe z 4-ma stabilizatorami, z podestem roboczym na wys. min, 6,20 m i wysokości roboczej min. 8,20m. Min. szerokość podestu roboczego 0,9 x 2,45 m. Stabilizatory i kółka do pracy na powierzchni z klepki drewnianej. W wyposażeniu zintegrowana drabina wejściowa lub systemowe trapy pośrednie z drabinkami przejściowymi – szt.1.
Roślin w postaci:
- Dracena obrzeżona, Dracena marginata – 1 szt.,
- Zamiokulkas ziemiolistny, Zamiocukcas zamiifolia – 2 szt.,
- Juka gwatemalska, Yucca guatemalensis – 1 szt.
Ww. rośliny w wieku min. 5 lat osadzone w donicach ceramicznych z podstawką ceramiczną szkliwioną zapewniających min. 10 letni okres ich wegetacji.
Do zadań Wykonawcy należy:
- dostawa i montaż wskazanych zamówieniem elementów wyposażenia ruchomego hali sportowej,
- Zamawiający przewiduje jednorazowe rozliczenie zadania po jego wykonaniu i odbiorze potwierdzonym stosownym protokołem,
Uwaga:
Aktualnie obiekt hali sportowej jest w realizacji z umownym terminem zakończenia określonym na dzień 31.12.2021r. (z uzyskaniem przez Wykonawcę decyzji pozwolenia na użytkowanie przed ww. terminem).
Termin rozpoczęcia dostaw i montażu elementów wyposażenia ruchomego objętych zamówieniem po potwierdzeniu możliwości i udostępnieniu pomieszczeń przewidzianych do wyposażenia nie wcześniej jednak niż przed 15.11.2021r.
Uwaga:
Zaoferowany sprzęt treningowy do siłowni musi spełniać wytyczne zawarte w wieloczęściowej normie dotyczącej stacjonarnego sprzętu treningowego - PN-EN ISO 20957-1:2014-02 oraz normach szczegółowych. Sprzęt ten powinien odpowiadać wymaganiom klasy S’. Dostarczony sprzęt sportowy musi posiadać niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania przez dzieci i młodzież
4.5.3.) Główny kod CPV: 51500000-7 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303713,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303713,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303713,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPORTPLUS.PL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812073848
7.3.3) Ulica: Słowackiego 75a
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303713,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |