Modernizacja dróg na terenie Gminy Klucze będących w zarządzie Wójta Gminy Klucze.
GMINA KLUCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00183664
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00183664/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 09:16
- Lokalizacja
- Klucze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-391afc85-d990-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6371998059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00183664 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Gminy Klucze będących w zarządzie Wójta Gminy Klucze.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Klucze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-310
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 6428508
1.5.8.) Numer faksu: 326428052
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_klucze1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie Gminy Klucze będących w zarządzie Wójta Gminy Klucze.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-391afc85-d990-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183664
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001652/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja dróg na terenie Gminy Klucze będących w zarządzie Wójta Gminy Klucze.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 394522,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja dróg na terenie Gminy Klucze będących
w zarządzie Wójta Gminy Klucze.
Zakres robót obejmuje:
Lp Nazwa zadania
1 Modernizacja drogi (róg Leśnej) do nr 35 ul. Paderewskiego w Krzywopłotach
Modernizacja drogi (róg Leśnej) do nr 35 ul. Paderewskiego - FS Krzywopłoty
2 Budowa drogi od strony zachodniej ul. Zielonej w Krzywopłotach
Budowa 150m drogi od strony zachodniej ul. Zielonej - FS Krzywopłoty
3 Modernizacja odcinka ul. Krzewowej w Ryczówku
Modernizacja odcinka ul. Krzewowej w Ryczówku - FS Ryczówek
4 Modernizacja drogi gminnej ul. Młyńska w Chechle
Modernizacja drogi gminnej ul. Młyńska - FS Chechło
5 Modernizacja drogi w Bogucinie Dużym na działce 224/2;
Modernizacja drogi w Bogucinie Dużym położonej na działce 224/2 - FS Bogucin Duży
6 Modernizacja drogi dojazdowej na działkach nr 30/4, 29/16 i 29/18 w Jaroszowcu
Modernizacja drogi dojazdowej na działce nr 30/4 - FS Jaroszowiec
7 Wykonanie utwardzenia drogi gminnej na działce nr 1841/1 w Kwaśniowie Górnym
Wykonanie utwardzenia drogi gminnej na działce nr 1841/1 - FS Kwaśniów Górny
Roboty pomiarowe,
Roboty ziemne,
Profilowanie i zagęszczanie,
Wykonanie warstwy dolnej podbudowy oraz warstwy górnej podbudowy z kruszyw łamanych,
Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych,
Wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym zagęszczanym mechanicznie.
Podstawowe wielkości modernizowanego obiektu będącego przedmiotem kosztorysu:
Łączna powierzchnia dróg o nawierzchni asfaltowej – 3 093,51 m2.
Roboty budowlane należy wykonać zgodnie oraz zgodnie z przedmiarem robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić odpowiednie warunki sanitarno-epidemiologiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie zapobiegania COVID 19.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty jest w Załączniku A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396360,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 655049,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396360,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Boltech Sp. z o. o. ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371844563
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 37
7.3.4) Miejscowość: Bukowno
7.3.5) Kod pocztowy: 32-332
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396360,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |