Termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku – docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej w trybie zaprojektuj i wybuduj
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00184133
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00184133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-17 12:01
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da1c3742-fb5b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7962234609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00184133 z dnia 2021-09-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku – docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej w trybie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 477013103
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dariusz.duda@ra.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku – docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej w trybie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da1c3742-fb5b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002396/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku - docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacja ciepłej wody użytkowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147548/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 27/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 598509,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Komendy Powiatowej Policji w Płońsku – docieplenie ścian, stropodachu oraz montaż zestawów solarnych wraz z instalacją ciepłej wody użytkowej” w trybie zaprojektuj i wybuduj W CZYNNYM OBIEKCIE.
2. Roboty będą wykonywane w czynnym obiekcie. Adres, którego dotyczy zamówienie: Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, ul. 1 Maja 3, 09-100 Płońsk.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 SWZ oraz w załącznikach od nr 9 do nr 20 SWZ zamieszczonych na stronie prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła
45216111-5 - Roboty budowlane w zakresie posterunków policji
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nr 1, która uzyskała 1 miejsce w rankingu ofert została odrzucona. Oferta, która uzyskała 2 miejsce w rankingu ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie Zamówienia o 949 302,60 zł. Jednak Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1081994,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1708470,00 PLN
| 2021-09-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |