"Modernizacja ulicy Sosnowej i fragmentu ulicy Ogrodowej w Szepietowie"

GMINA SZEPIETOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00451011
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00451011/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-08 14:26
Lokalizacja
Szepietowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d989739b-3908-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
7221560221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógOznakowanie drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG 'BITUM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZambrów, PL · lot 0
1 908 231,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451011 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja ulicy Sosnowej i fragmentu ulicy Ogrodowej w Szepietowie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZEPIETOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 6

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: (86)3067300

1.5.8.) Numer faksu: (86)3067301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szepietowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szepietowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Modernizacja ulicy Sosnowej i fragmentu ulicy Ogrodowej w Szepietowie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d989739b-3908-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451011

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035782/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja ulicy Sosnowej oraz fragmentu ulicy Ogrodowej w Szepietowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393625

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IMK.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja ulicy Sosnowej i fragmentu ulicy Ogrodowej w Szepietowie”. Zakres zamówienia obejmuje odcinki ulic ujęte w załączonym przedmiarze robót jako etap I (ul. Sosnowa oraz ul. Ogrodowa od km 0+000 do km 0+261). Zakres przebudowy i remontu dróg obejmuje wykonanie m.in. następujących robót:
- roboty przygotowawcze,
- roboty rozbiórkowe, w zakresie m.in. istniejących nawierzchni jezdni, zjazdów, chodników, oraz innych powierzchni utwardzonych,
- roboty ziemne w zakresie kształtowania korpusu drogowego,
- wykonanie wzmocnienia istniejącej nawierzchni ul. Sosnowej i ul. Ogrodowej,
- Wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni ul. Sosnowej,
- przebudowa wlotów skrzyżowań z drogami bocznymi,
- wykonanie chodników, zjazdów oraz dojść do posesji,
- wykonanie elementów stałej organizacji ruchu,
- inne roboty towarzyszące związane z wykonaniem inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1908231,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2099734,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1908231,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "BITUM " Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231428084

7.3.3) Ulica: ul. Sitarska 1

7.3.4) Miejscowość: Zambrów

7.3.5) Kod pocztowy: 18-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Na dzień składania ofert podwykonawca nie jest znany. Część zamówienia powierzona podwykonawcy: roboty brukarskie.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1908231,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane